Pasohlávky | #1

Jadąc drogą 52 na południe od Brna w stronę Wiednia,napotykamy duże jezioro Małe Młyny.Znajduje się nad nim duży Kemping Merkur.Jest dobrze wyposażony, można wynająć domek lub pokój. Posiada duże zaplecze gastronomiczne.Na jego terenie są dwa stawy.Drugi jest otoczony trawiastą plaża naturystyczną,jest również dostęp do jeziora.Cisza i spokój. Do wsi Pasohlavky jest ok kilometra.Znajdują się tam sklepy.Wzdłuż jeziora prowadzi nowa sciezka dla rowerów. Praktycznie jest posiadać rowery.Obok kempingu jest duży,nowy aquapark,że strefą saun.uważam, że jest to b.dobre miejsce na etapowy postój w drodze do Chorwacji.

Autor: edek Dodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam W tym roku w czerwcu odwiedziliśmy ten ośrodek i plażę, wszystko w opisie się zgadza. Podobno ten aquapark jest największy na Moraviach a może nawet w Czechach. A plaża jest dość sympatyczna jedynym mankamentem jest nie wiele wejść do wody.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.