RaportyChałupy | #5

Po lekko nieudanym plażowaniu na plaży N w Dębkach kolejnego dnia postanowiliśmy udać się na plażę w okolicach Chałup, gdzie wspólnie z żoną zaczynaliśmy swoją przygodę z naturyzmem. Plaża równie wspaniała i szeroka co w Dębkach, no może piasek jest odrobinę grubszy ale komu to przeszkadza, no i ten kolor morza, po prostu Wielki Błękit. Po prostu raj dla naturystów. Każdy na pewno znajdzie dla siebie dużo miejsca i prywatności. Można się odgrodzić parawanikiem lub zażywać kąpieli słonecznych na ręczniku. Wejście do morza łagodne i dość daleko płytko.

Chałupy | #4

Już dawno nikt nie napisał choćby w kilku takich pozytywnych słowach o plaży w Chałupach :) Gdzieś kiedyś czytałem niepochlebne opinie, a może mi się tylko wydawało ?
A plaża wciąż jest, wciąż funkcjonuje jak typowa plaża naturystyczna. Szkoda, że tak niewiele osób z tego portalu na nią zagląda.

Chałupy | #3

Ostani wekend maj spędziliśmy w Chałupach .Pogoda dopisała plażowiczów jak na ta porę przedz sezonem nawet sporo sie opalało .Nie obyło sie bez podglądaczy .Nie jedni nawet ryzykowali otarciami w krzakach róż.

Chałupy | #2

Ja również bardzo lubię to miejsce. W 1999 roku, miałem wówczas 19 lat poczułem chęć, by móc spędzić czas na plaży bez kąpielówek. A spędzanie gorących dni nad Bałtykiem kochałem od zawsze, bo w końcu mieszkam w nadmorskim mieście Gdańsku, a właściwie mieszkałem, bo 2,5 roku temu przeprowadziłem się 50 km od Gdańska. W Gdańsku jest także plaża N na Stogach/Górkach Zach., ale nie chciałem być w miejscu, gdzie mógłby mnie zobaczyć ktoś z osiedla, ze szkoły, itp. spacerujący w kąpielówkach tą plażą. A wtedy jeszcze nie wiedziałem gdzie są takie plaże poza Gdańskiem.

CHAŁUPY WELCOME TO | Chałupy | #1

Tego lata pierwszy raz wybrałem sie z dziewczyna na plaze naturystyczna i byly to Chalupy.
Plaza w Chalupach jest naprawde rewelacyjna, piasek czysciutki, piekne wydmy a w morzu drewniane pale. Gdzies wyczytalem ze to rajska plaza i chyba rzeczywiscie to okreslenie pasuje bo jest ta naprawde slicznie.