Chałupy | #5

Po lekko nieudanym plażowaniu na plaży N w Dębkach kolejnego dnia postanowiliśmy udać się na plażę w okolicach Chałup, gdzie wspólnie z żoną zaczynaliśmy swoją przygodę z naturyzmem. Plaża równie wspaniała i szeroka co w Dębkach, no może piasek jest odrobinę grubszy ale komu to przeszkadza, no i ten kolor morza, po prostu Wielki Błękit. Po prostu raj dla naturystów. Każdy na pewno znajdzie dla siebie dużo miejsca i prywatności. Można się odgrodzić parawanikiem lub zażywać kąpieli słonecznych na ręczniku. Wejście do morza łagodne i dość daleko płytko. Naprawdę Gorąco Polecam tę plażę dla tych co się na początku krępują jak i dla tych, którzy chcą wypocząć i naładować baterie, no i oczywiście złapać morskiej opalenizny bez białych miejsc na ciele.

Dostać się tam można zarówno od strony Chałup, lecz wtedy trzeba przejść plażą kilka kilometrów w stronę Kuźnicy, jak również od strony Kuźnicy, cofając się tym razem w stronę Chałup. My wchodzimy wejściem na plażę pomiędzy Chałupami a Kuźnicą - WEJŚCIE nr 26 KUŹNICA. Samochód można zostawić na strzeżonym parkingu przy drodze około 2 km od Chałup(Kuźnica Jastarnia, dł. i szer. geogr. 54.746468, 18.545393). Przechodzimy przez ulicę do przejścia przez tory i udajemy się w kierunku wyżej wspomnianego wejścia. Teraz tylko znaleźć odpowiednie miejsce na plaży i już.
Pozdrawiam i życzę wszystkim udanego wypoczynku tego lata.

Autor: podróżnikDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Muszę się kiedyś wybrać tam z żoną choć mamy tam daleko

Tak. Chałupy to cudo dla naturystów

Dzisiaj byłem i jestem zażenowany. Ogrom tekstylnych... Dobrze że żona z synkiem została

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.