Jezioro Jelonki

Mało znana lokalizacja, z tego też powodu brak dokładnego oznaczenia położenia plaży na mapie. Ostatnie wieści o tym miejscu są z 2006 roku, nie wiadomo więc czy plaża nadal funkcjonuje. Jeśli nie, to może warto ją reaktywować?


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Mapka dojazdu od drogi krajowej nr 10 https://drive.google.com/open?id=1_nA8gUTUzHzE2DbQZtvN0wa1VeI&usp=sharing

Plaża jest super. Cały czas jest dużo ludzi i nie tylko z Piły. Nie ma lepszej w okolicy! Dojazd na Zelgniewo -200 m za Płotkami w prawo do Parkingu leśnego i potem z górki w Prawo. Przychodzi tutaj dużo młodych ludzi . Przychodzą tez pary. Zawsze można kogoś spotkać Nie trzeba reaktywować tej plaży bo ona istnieje i ma się dobrze.Jest uczęszczana już od wczesnej wiosny do późnej jesieni.

w zeszłym roku się wybraliśmy> Bylismy nawet kilka razy. Poniższe opisy jak najbardziej pokrywają sie z rzeczywistością. Brak piasku, bliskość po lewej stronie zwykłej plaży a po prawej stoiska wędkarzy. Większość to panowie. Ja prócz mojej żony jeszcze jedną kobietę widziałem :-). Generalnie oceniam w skali 1-6 na 3.

zgadza się, plaża istnieje ale niewielu tam osób. trafiliśmy bardzo szybko dzięki zamieszczonej informacji przez "hipol". Może byśmy tam powrócili ale chętnie z kimś. Plaża posiada wiele wad .... brak piasku ... blisko plaży zwykłej. Zonie jednak miejsce się spodobało.Jak by ktoś chciał z nami poplazować to chętnie

plaża istnieje i funkcjonuje - trawiasta, ciasna, ale N, woda super... dojście wąską ścieżką od parkingu leśnego na północnym brzegu jeziora, dojazd do parkingu z drogi powiatowej Piła - Zelgniewo drogą leśną dopuszczona do ruchu - zjazd z drogi powiatowej ok. 200 m za pętlą autobusową Płotki (jadąc od Piły)... zywkle kilka osób, większość panowie, ale bez podtekstu...

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.