Łódź, Piętnastki

Plaża "Piętnastki" usytuowana pomiędzy Łodzią i Zgierzem, to właściwie jedyne miejsce blisko Łodzi, w którym spotkać można naturystów w większej liczbie. Dokładnie rzecz biorąc, nie jest to plaża ale łąki na których jest wystarczająco pusto by opalać się bez ubrań, położone wśród stawów. Mankamentem tego miejsca jest brak możliwości ochłodzenia się w wodzie, pozostaje tylko opalanie się słońcu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Czy jacyś prawdziwi naturyści chcieliby w większej grupie umówić się gdzieś na opalanie?

Witam, Chętnie z żoną podjedziemy na Lublinek jak bywają tam pary/panie. Byliśmy teraz w niedzielę 7/8/2016 na piętnastkach i faktycznie 7 facetów i ciągle łażą obok i się gapią brrrrrrrrrrrrrrr Czekamy na jakieś info

Witam. Nie byłem tam jeszcze Na tej plaży. Chciałbym je odwiedzić tym bardziej, że pogoda sprzyja a słońce jest naturalnym lekarstwem dla człowieka. Jednak zanim zdecydujemy się odwiedzić to miejsce Chcę najpierw poznać jaka Atmosfera Jaki klimat wśród bywalców i mieszkańców okolicy tam panuje? Czy bezpiecznie i miło można tam spędzić czas? Słowem: jaki panuje tam savoir-vivre obecny wśród naturystów, a szczególnie w tym właśnie miejscu. Z czym przychodzimy Jak tam się poznajemy wzajemnie jak się zachowujemy i z czym Opuszczamy to miejsce z kulturą aby przyjemnie wspominać pobyt w nim oraz ewentualnie z chęcią móc kiedyś wrócić? Chciałbym także wiedzieć jaką drogą w prosty sposób Można tam dotrzeć na miejsce od ulicy głównej czyli od ulicy Okólnej w pobliżu jednego z przystanków? Pozdrawiam naturalnie wszystkich naturystów :-)

witamy wszystkich,powiemy tak,nie byliśmy jeszcze w tym roku z żoną,ale w tamtym roku,w tygodniu jest większość panów,którzy bardzo interesują się samotnym panem lub parą,ale weekendy bywało więcej par i pań,a najlepiej to umówić się z parą lub panią i wspólnie przyjść się poopalać.

Kiedy tam bywacie? Kiedy jest największe towarzystwo na piętnastkach?

A rodziny z dziećmi są niemile widziane tak usłyszałem od stałego bywalca, więc jest to chore jaki tam Naturyzm byłem tylko raz na zwiadach i lipa.Wolimy spokojny Lublinek a w wakacje Dębki

serio tak usłyszałeś? to jakieś nieporozumienie. Ja bywałem tam w zeszłym roku kilkanaście razy i nie narzekałem raczej - fakt, większość facetów ale jak były pary to nie zauważyłem, żeby ktoś ten fakt komentował lub się gapił... A gdzie na Lublinku można spokojnie golasować? Proszę o jakieś bliższe namiary :)

wszystko ok ale jak się tam pojedzie z żoną to już nie ma się życia,wszyscy maja jakieś pytania ,dlaczego? ponieważ z reguły jest to jedyna kobieta w tym miejscu byłem tam już kilka razy w tym roku i w 90% to sami podglądacze ,nie mieliśmy spokoju

Niestety 100% prawdy. Ja co prawda sam się wybrałem na Piętnastki, ale jak tylko się rozłożyłem, zaraz zaczęli się schodzic panowie i wypytywać "co i jak" bacznie przy tym oglądając moje ciało. Szczytem wszystkiego było to, że jak poszedłem się przejść po łąkach to natknąłem się na jednego pana, który zaczął rozmawiać ze mną po chwilę, po czym zaczął dotykać mnie mając ochotę na coś więcej! Wg mnie to jest miejsce dla zboczeńców i tyle.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.