RaportyLublin | #5

Witam

W tym roku odkryłem blisko zalewu Zemborzyckiego nowe miejsce do opalania z którego korzystają naturyści.
Miejsce to znajduje się blisko co jest ważne bo nie każdy ma ochotę jechać do Prawiednik.Jest to stary zarośnięty ogród działkowy w środku którego jest łąka na której można się opalać.

Jak tam dojść to proste idziemy prosto ulicą Żeglarską aż dojedziemy do fragmentu gdzie przecina ją ulica Zemborzycka trzeba przejść przez tą ulice i iść dalej Żeglarską odcinkiem bez asfaltu (ziemnym,gruntowym).

Lublin | #4

W pobliżu Zalewu Zemborzyckiego,w widłach ul.Żeglarskiej i Osmolickiej jest duża łąka porośnięta miejscami krzakami i drzewami,które dobrze osłaniają ten teren od ulic i od strony zalewu. Od jakiegoś czasu opalają się tam lubelscy naturyści.Miejsce jest ciche,spokojne, gdzie poza opalającymi się naturystami nie ma żadnych innych osób. Dojście na łąke od strony Osmolickiej,Żeglarskiej i od "Słonecznego Wrotkowa".W niedziele 23 maja było ok.10 osób.

Lublin | #3

Byłem ostatnio na wyspie na Zalewie Zemborzyckim i sytuacja nie jest wcale taka zła jak w poprzednim opisie.Jest tam teraz bardzo spokojnie, żadnych gapiów, czy ludzi z lornetkami, żadnych ptasich odchodów i pierza, kilkanaście osób opalających się nago. Nikt nikomu nie przeszkadzał, nikt się nikomu nie narzucał. Wyspa jest teraz w dużej swej części zasłonięta zaroślami i opalający nie są widoczni z brzegu. Woda czysta. Brak także zupełnie przypadkowych osób, bo na wyspę można dostać się tylko przez wodę. Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne.

Lublin | #1

Propozycja dla lublinian, polecam Prawiedniki.

Idąc w dół rzeki (od spalonego młyna) po lewej stronie w miejscu w którym
Bystrzyca łączy się z lasem jest piękna polanka otoczona krzakami z kąpieliskiem
nad sama woda. Spotykają się tam naturyści z Lublina. Ale przede wszystkim można się tam spokojnie poopalać i pokąpać w bardzo czystej wodzie z dala od podglądaczy. Gorąco polecam!!
Najlepiej tam dotrzeć leśnymi ścieżkami.