RaportyPiaski | #15

27 sierpnia z rodzina spędziliśmy cały dzień na tej plaży pomiędzy wejściami 10 a 11. Plaża rewelacyjna, szeroka, długa pomimo że nie sprzątana to czysta. Ludzi dużo nie było, pewnie dlatego że to końcówka sezonu. Z rana trochę osób starszych, później kilka rodzin z dziećmi. Bardzo mało tekstylnych wędrujących wzdłuż plaży.

Piaski | #14

Byliśmy na tej plaży na początku sierpnia i było super !!! Pogoda świetna, woda czysta i ciepła. Na plaży było około 50-60 naturystów. Atmosfera super !!! Polecamy wszystkim. Totalny relaks w porównaniu do plaży gdzie są tekstylni. W przyszłym roku na pewno tu wrócimy. Do zobaczenia :)

Piaski | #13

Witam Wszystkich, ja i moja rodzina byliśmy w Piaskach, dwa tygodnie w lipcu 2007r. Na plaże dla naturystów bardzo łatwo trafić. Jadąc od strony Piasków należy zatrzymać się na pierwszym oznaczonym parkingu, który jest strzeżony od godz. 9 do 18. Na parkingu należy się skierować na sam koniec niego i leśnym duktem skierować się w stronę morza, po około 500-800m dochodzi się do wejścia na Plażę nr 10 i tym sposobem znajdziecie się na plaży dla nudystów.

Piaski | #12

Jazda E7 za Elblągiem to dość ekstremalne przeżycie, rozkopali maksymalnie trasę zwłaszcza na wysokości zjazdu na Stegnę, dlatego trzeba bardzo uważać, żeby nie wjechać jakiemuś robotnikowi w spodnie. (spora reorganizacja ruchu w tym regionie). Później już dużo lepiej ruch średni jak na tą porę. Kiedy już będziemy zbliżać się do Stegny możemy przez nią jechać, albo skręcić parę KM wcześniej i jechać na Krynicę przez Sztutowo, dalej to już tylko prosta droga, tzn. do Krynicy w miarę prosta i ładna , a za Krynicą no cóż

Piaski | #11

Byliśmy w Piaskach w ostatnich dniach lipca 2006 roku. Wchodząc na plażę ostatnim (zachodnim) wejściem w Wiosce i idąc w kierunku zachodnim już po ok. 300 metrach zaczynają opalać się naturyści. Nie ma wyraźnej granicy plaży N, naturyści opalali się razem z tekstylnymi, a czym dalej na zachód, tym więcej naturystów a mniej tekstylnych. Plażowaliśmy zawsze od strony Piasków, a jak okiem sięgnąć, w kierunku Krynicy Morskiej, widać było nagusów, w zdecydowanej większości osoby młode - pary i rodziny z dziećmi lub małe grupki znajomych. W poniedziałkowe południe, przy pięknej pogodzie, na

Piaski | #10

Bylem z moja kobieta w tym roku w Katach Rybackich na przelomie lipca i
sierpnia. Mielismy przyjemnosc udac sie kilka razy wlasnie w okolice Piaskow
na te magiczna plaze. Duzo miejsca, wiec kazdy kto przybywal mogl znalezc
swoj kawalek plazy, na ktory nikomu nie przeszkadzal. Zdarzali sie
podgladacze "zza krzakow", wlasciwie zza wydmy, niektorzy na pewno zacheceni napisem
"naga plaza" na tablicy wejscia na plaze.

Strony