RaportyRowy | #6

Do sezonu wakacyjnego jeszcze trochę czasu zostało a w Rowach na naszej wspaniałej plaży od kilku tygodni plażowanie na golaska w pełni! Rowy jak zawsze oferują nam szeroką i spokojną plażę, z dala od szukających sensacji gapiów. Ostatnie kilka weekendów pokazało, że w Słupsku i okolicach nas- naturystów nie brakuje co miało potwierdzenie w ilości opalających się osób- zarówno par (m. in. ja z moją żoną) jak i singli. Atmosfera panująca na plaży jak zawsze miła, bardzo rzadko dało się zauważyć jakiegoś podglądacza. Ogólnie OK. Nie przeszkadzała nikomu

Rowy | #5

W tym roku pojechałem do Rowów i się głęboko rozczarowałem, plaża daleko wysunieta na wschód od tekstylnej, mało ludzi, plaża prawie kamienista, pod brzegiem prawie co kawałek Filujący samotny mężczyzna , na wydmach spotkałem kilku onanizatorów co nie spodobało sie majej żonie gdyż jeździmy z dorastającą córką. Po 2 dniach wyjechaliśmy do Dębek. Tam jest zupełnie inaczej, plaża tuż przy tekstylnej, blisko, drobny piasek, szeroko, bez kamieni, bez podglądaczy. wszystkim polecam Dębki.

Lato 2005 było jakieś szare..... | Rowy | #4

Plaża w Rowach to jedna z najpiękniejszych plaż na jakich miałem przyjemność przebywać.

pozdrawiam

Rowy | #3

Plaża w Rowach nic nie traci ze swego naturalnego uroku mimo upływu lat. Nadal jest to chyba najszerszy w Polsce pas czystego piasku, a nieliczne wyrzucone na brzeg pnie drzew przydają się bardzo, gdy chcemy zbudować oryginalne stanowisko do plażowania. Nowością była dla nas spora liczba osób wchodzących na plażę i od razu kierujących sie w stronę wydm, skąd od czasu do czasu dawali o sobie znać błyskami lornetek - tak jakby nie mogli po prostu rozłożyć się na kocach obok przebywających na plaży naturystów. Plaża podzieliła się na dwie części.

Rowy | #2

Byla to nasza pierwsza plaza FKK jednak po kilku dniach wiedzielismy ze innych plaz juz nie chcemy. Precz z bialymi paskami na ciemnej, opalone skorze :) Plaza jest we wschodniej czesci miasteczka, na terenie Slowinskiego parku Narodowego za ujsciem jeziora - trzeba przejsc przez mostek we wiosce bo inne drogi nie ma.

Rowy | #1

Po zasięgnięciu opinii na forum przed kilkoma tygodniami – kilka słów o naszych wrażeniach z pobytu w Rowach.

Mieliśmy okazję przebywać w Rowach dwukrotnie - w przedostatnim tygodniu sierpnia oraz w pierwszy weekend września. Obydwa wyjazdy jak najbardziej udane – wrażenia podobne - fantastyczna pogoda - ale po kolei.