RaportyTarnobrzeg | #1

Istnieje mało znana plaża w tarnobrzegu. latem w upalne dni można tam spotkac garstkę ludzi opalajacych sie nago. jest to miejsce bardzo ustronne i posiadajace wiele miejsc gdzie można sobie wzajemnie nieprzeszkadzać.
mała popularnośc tego miejsca to wynik (choc odległość od centrum to około 1,5 km) dość skomplikowanego wejścia. i znaja ten zakatek raczej ludzie związani z miastem od wielu lat.

Jak tam trafic?
kierujemy się z przed budynku szkoły "budowlanki" prosto w strone ogródków działkowych, diochodzimy do końca drogi, skrecamy w lewo po około 500 metrów jest mała ściezka skrecajaca w prawo w strone lasu kamionka. Idziemy cały czas ta ścieżka kierując sie jakby w lewo, w strone torów kolejowych. Musimy przejśc jeden mały lasek, wychodzi na prosty zielony teren i po lewej stronie będą widoczne tory kolejowe. Idziemy w tamtym kierunku. Po jakims czasie po praewej stronie przy drugim lasku bedzie mały staw zwany przez mieszkańców Stawem Bogacza. Przy stawie znajduje się odkryta mała plaża ale wystarczy obejść staw z drugiej strony kierujac się w prawo i bedziemy mieli zasłoniety drzewami i krzewami spory kawałek super miejsca do spokojnego opalania. Zdarza się, że przechodza tam tekstylni ale opalając się pomiędzy zielenia jestesmy całkowicie niewidoczni

Pozdrawiam

Autor: JacekDodaj swój raport