Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Coś o tym Klubie

Najlepsze saunarium w Polsce

 1. Nowości w tym klubie
 2. Z albumu Welcome to the machine

  To nasza najnowocześniejsza sauna. Nasz technik kupił ją na wycieczce w Kazachstanie, jesteśmy z niej dumni.
 3. Nuxman

  Maraton saunowy

  To jest przykładowy wpis właściciela klubu. Każdy użytkownik wykupując konto komercyjne może być prowadzącym taki klub. Szczegóły:
 4. Nuxman

  Nowe Saunarium

  To jest przykładowy wpis właściciela klubu. Każdy użytkownik wykupując konto komercyjne może być prowadzącym taki klub. Szczegóły:
 5. Zapraszamy na maraton saunowy, organizowany w dniach urodzin Prezesa Płatność przyjmujemy tylko w Bitcoinach, sorki. Cena 1 BTC. Spróbuj pobić zeszłoroczny rekord, gdy zwycięzca odmówił wyjścia z sauny na swój ślub, w której siedział od 4 dni! Potrafisz tak?
 6. Witamy w Klubie Sauna 3000 Jesteśmy najlepszym saunarium, takim najlepszym że nie możemy podawać adresu do nas - inaczej by nas rozdeptali. Słyniemy z niekonwencjonalnego sanowania - polewanie wodą z węża ogrodowego saunujących w saunie fińskiej w temperaturze 120 C jest naszą specjalnością. Na specjalne życzenie, świadczymy usługi indywidualnego dogrzewania suszarką do włosów saunujących w łaźni parowej. Pani Kasia, nasza sprzątaczka jest wtedy bardzo zła ale i tak ją kochamy. Zwłaszcza Prezes. Mamy nadzieję że nas znajdziesz i do nas dołączysz.
 7.  
×

Ważny komunikat

Korzystając z tego portalu, akceptujesz nasze Warunki użytkowania.