Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

Sign in to follow this  
Aga&Bart

Aquapark W Łodzi Dla Naturystów !!!

Recommended Posts

Aga&Bart

W tym roku otwarte mają być 2 kolejne parki wodne. We Wrocławiu i Łodzi.

Co do łódzkiego, który ma być naj, naj (tak o każdym piszą), powstała inicjatywa by:

Aquaprk dla naturystów ?

Blog i foto o aquaparku

może ktoś z Łodzi wie coś więcej ?

Aga&Bart

jako
:D Gdy by był było by super

natpara

Było by fajnie ale to tylko Polska :D

W centrum zaraz by wycelowali swoje obiektywy tzw "kolekcjonerzy nagich zdjec", tekstylni wędrowali by aby popatrzec na rozebranych itp, itd. ale gdyby nie te minusy było by fajnie.

Pozdrawiamy

Rahzel

Witam

Mam nadzieje że się uda, że w końcu w Polsce powstanie basen który myśli też o naturystach. Co prawda nie jestem z Łodzi ale z Warszawy nie jest aż tak daleko. Raz na jakiś czas można by wyskoczyć. Mam nadzieje że zarząd odpowiedzialny za budowę basenu weźmie pod uwagę opcje, plaży lub godzin z pływaniem dla naturystów.

Pozdrawiam wszystkich

Kwiatek

Witam!

Uważam, że byłoby bardzo fajnie gdyby powstał basen z miejscem lub z wyznaczonymi dniami (godzinami) dla naturystów. Chetnie bym odwiedzał taki obiekt mimo że nie mieszkam w Łodzi.

Iza29Marcin33

Mieszkamy w Sosnowcu ale i tak napewno odwiedzalibyśmy aquapark w Łodzi.

Miejmy nadzieję że na gadaniu się nie skończy.

Pozdrowionka

Miro

Plaża naturystyczna byłaby i dla mnie powodem do przyjazdu czy zatrzymania się "po drodze" w Łodzi.

Rahzel

Witam

Osoby które odwiedzają tylko NNS chciałbym poinformować że założyłem temat o tej samej tematyce na NHP

[link usunięty, strona nie istnieje]

Umieszczam link w celu jeszcze większego rozpropagowania tematu i zwiększenia liczby osób wypowiadającej się na ten temat.

Pozdrawiam wszystkich biggrin.gif

Bilbolodz

Tak jak napisałem na swojej stronie (www.basen.lodz.pl): naturystą nie jestem (i raczej nie zostanę) ale jeśli będziecie chcieli "popełnić jakąś petycję lub apel" do władz spółki to oferuję miejsce na moim blogu.

A może znacie losy tej babeczki ze zdjecia?

Ogolnie jesli macie jakieś zdjęcia ze starej Fali, tekstylne albo nie to z chęcią je opublikuje.

Pozdrawiam

Piotr

Marekpp

Pomysł, bardzo dobry.

Sposobu na zrealizowanie i wcielenie warto poszukać, u naszych sąsiadów za granicą.

Marekpp

para_lodz

wprost genialny pomysł <_< mielibyśmy na tą plażę jakies 800 m

pozdrowienia dla wszystkich naturystów

ewa/wojtek

Bilbolodz

Czesc,

Moja rada dla Was jest taka:

W tej chwili jest b. dobry moment aby zasypać Aquapark mailami i przekonać ich, że warto zrobić "happy hours" dla naturystów.

Ja już z nimi rozmawiałem, grunt jest przygotowany, a kierownictwo poztywnie nastawione.

Kontakt znajdziecie na oficjalnej stronie Aquapark: http://www.aquaparklodz.com

Pozdrawiam

Piotr

summer.time.77
Czesc,

Moja rada dla Was jest taka:

W tej chwili jest b. dobry moment aby zasypać Aquapark mailami i przekonać ich, że warto zrobić "happy hours" dla naturystów.

Ja już z nimi rozmawiałem, grunt jest przygotowany, a kierownictwo poztywnie nastawione.

Kontakt znajdziecie na oficjalnej stronie Aquapark: http://www.aquaparklodz.com

Pozdrawiam

Piotr

hahaha

doslownie czoraj wlasnie to zrobilem i wlasnie wszedlem na forum aby to zaproponowac innym

przypomnialem o wyborach miss natura w dawnych czasach i takie tam, wspomnialem ze zainteresowanie specjalna strefa lub godzinami dla nas moze byc spore. faktycznie warto zasypac ich mailami - poproscie nawet nieklubowych znajomych o wysylanie maili z zainteresowaniem dla naturystycznych godzin

małżeństwo z łódzkiego
:rolleyes: My tez wysłaliśmy mal fajnie by było gdyb unas takie cos powstało może teraz coś drgnie bo mocherowe berety poszły troche nabok

Aga&Bart

już nie możemy się doczekać otwarcia, strona została uaktualniona, można zapisać się na newsletter.

Może już ktoś z okolic wie, kiedy dokładnie otwarcie ?

Co do Wrocławia, wynikły jakieś problemy i będzie otwarty dopiero za kilka miesięcy :rolleyes:

W poniższym linku jest grupa dyskusyjna ze zdjęciami ze środka i ciekawą dyskusją na temat strefy nagości w saunach

Aquapark Wrocław

Aga&Bart

Bilbolodz
Może już ktoś z okolic wie, kiedy dokładnie otwarcie ?

Sądze, że w styczniu 2008.

Pozdrawiam

Piotr

Aga&Bart

I doczekaliśmy się !!

Wielkie otwarcie 31 stycznia

Aquapark Łódź

Ciekawe czy wysyłane przez nas ankiety dadzą cokolwiek do myślenia organizatorom ;-)

Aga&Bart

Naturysta Paweł

Ja idę do sauny w przyszłą sobotę czyli 17.05.2008 z żoną :lol:

Jak jest ktoś chętny to zapraszam będzie milej :)

Jestem ciekawy jak tam jest. Nie byłem jeszcze w saunie. Podoba mi się tam strefa nagości. Wreszcie ktoś pilnuje żeby wszyscy byli nadzy :)

Nie ma podglądaczy :)

Nie znam jeszcze prawie żadnych naturystów :ph34r:

Jestem nowicjuszem.

Jak masz ochotę to napisz

Paweł i Asia z Łodzi

naturysta 25

Ja byłem tam z moja dziewczyna juz kilka razy. Bardzo fajne miejsce i faktycznie przestrzegany jest obowiazek przebywania nago. Sauny sa super i duze jacuzzi na srodku. Rewelacja. Goraco polecam. Pozdrawiam

jako

:P Nam też się tam podoba fajnie by było gdybyśmy coś zorganizowali by się poznać my naturysci :D

POZDRAWIAMY

małżeństwo z łódzkiego
:D Nam też się tam podoba fajnie by było gdybyśmy coś zorganizowali by się poznać my naturysci :D

POZDRAWIAMY

Fajnie by było poznać naturystów z naszego regionu w grupie było by razniej :P

indywidualismus

Hej Łódzcy naturyści !

Faktycznie w grupie byłoby Wam raźniej, bo jakoś tak pusto w tej Fali. Byłem dwa dni temu i aż do momentu zakupu biletów myślałem, że obiekt jest nieczynny ! Ani człowieka ! W oddali jedna pani w recepcji i jeden ochroniarz. W saunie 6 osób. W sumie może być, ale jakoś tak drętwo - nikt się do nikogo nie odzywa, nawet "dzień dobry", tylko się gapią. Trochę dziwnie tak... :P

malz30
Hej Łódzcy naturyści !

Faktycznie w grupie byłoby Wam raźniej, bo jakoś tak pusto w tej Fali. Byłem dwa dni temu i aż do momentu zakupu biletów myślałem, że obiekt jest nieczynny ! Ani człowieka ! W oddali jedna pani w recepcji i jeden ochroniarz. W saunie 6 osób. W sumie może być, ale jakoś tak drętwo - nikt się do nikogo nie odzywa, nawet "dzień dobry", tylko się gapią. Trochę dziwnie tak... :P

:D I tu masz racie ciężko jest zintegrować łodzkich naturystów a pomysleć że kiedyś łodz była stolicą polskiego naturyzmu nawet gazeta była wydawana w łodzi o naturystach

golasekkk

I ja się zgadzam z przedmówcami...bardzo fajnie kameralnie :P W ubiegłym tygodniu od 19 do 22 było może 7-8 osób.Ceny chyba wystraszaja albo pogoda za oknem.Ale na basenie tez dosłownie garstka osób.

Naturysta Paweł
I ja się zgadzam z przedmówcami...bardzo fajnie kameralnie :P W ubiegłym tygodniu od 19 do 22 było może 7-8 osób.Ceny chyba wystraszaja albo pogoda za oknem.Ale na basenie tez dosłownie garstka osób.

Ceny są trochę za wysokie.

Jak by było taniej to więcej osób by chodziło :D

Ja jeszcze nie byłem tam