Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

W PRZYSZŁYM MIESIĄCU W KLUBIE NNS

Jezioro Turawa


NNS.Bot
 Share

Recommended Posts

Co do podglądaczy to nie ma opcji

Jest opcja - z łódek, rowerów wodnych itp. :P Tylko nie zauważyłem, by miało to miejsce, przynajmniej wtedy, kiedy tam byłem.

Link to comment
Share on other sites

Współpraca z łódkami polega na ewentualnym wzajemnym machaniu do siebie, natomiast nieliczni zagubieni spacerowicze raczej nie chcą współpracować spuszczając wzrok, zasłaniając twarze zdziwionym dzieciom i uciekając w te pędy. Zresztą świetną rolę odgrywa tu "mobilna" tabliczka informująca już na ścieżce o plaży naturystycznej, która odstrasza część spacerowiczów. Nie ma co narzekać ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzięki bardzo za odpowiedź na moje pytanie. Postaram się kiedyś zawitać na plażę będąc w okolicy

Link to comment
Share on other sites

Witam, 

słuchajcie na jutro zapowiadają 28 C i słonecznie i bezchmurnie , Ja się wybieram od południa, także zapraszam wszystkich,  i pozdrawiam założycieli,  bywalców i zwolenników !!! 

Link to comment
Share on other sites

Wojtek Bear

ja się może też po południu wybiorę, może jeszcze kogoś ze sobą przywiozę

Link to comment
Share on other sites

I po raz kolejny "kleptoman" zwinąć tabliczkę. Dobrze że kij zostawił, brak słów, ileż to można. Woda straciła zielony kolor,ale komary sobie na więcej "pozwalają".

Link to comment
Share on other sites

Zgadza się. Została już tylko jedna tabliczka. Na szczęście ta na wejściu. Wątpię, że tabliczki zabierają naturyści. Wydaje mi się, że "mobilna" tabliczka nie zawsze jest chowana i później taki jest efekt. Prośba do wszystkich. Jak kończycie plażowanie jako ostatni to schowajcie tabliczkę w krzaki, a dłużej nam posłuży.

Link to comment
Share on other sites

Plaża jest cudowna. Miejsce ciche i spokojne. Dziś na plaży super słońce świeci i woda zdatna do tego, żeby się w niej schłodzić.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich plażowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Witam, dzisiaj tj. 21.06.2017 spędziłem niesamowite popołudnie na plaży, od godziny 14.30 byłem na niej zupełnie sam, przede mną była bardzo miła para, ale odjechali, ale słuchajcie woda była czyściuteńka jak nigdy, właściwa do schładzania, słoneczko opalało tak jak powinno, wiaterek pięknie udawał, że nie jest gorąco, czyli przefajnie dlatego  aż było Mi żal , że nie ma stałych plażowiczów, bywalców  - Wielka Strata  - Ja jutro postaram walczyć znowu, także jak zwykle pozdrawiam założycieli, bywalców i zwolenników i zapraszam do opalania bo warunki przefajne !!! 

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy we wtorek i razem z mi.chal'ami zaktualizowaliśmy tabliczki. Mamy nadzieję, że posłużą jak najdłużej. ;)

PS. Drewniana tabliczka to w całości robota Michała, za co należą mu się brawa. :brawo:

post-6622-0-03344900-1498139544_thumb.jpg

post-6622-0-18557000-1498139555_thumb.jpg

post-6622-0-21746000-1498139568_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

oczywiście ,że wielkie brawa dla kolegi    :brawo:  teraz to prawdziwa plaża naturystyczna.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, plaża bez tabliczki to nie plaża, choćby była pełna golasòw :-)

Jak pewnie zauważyliście na naszych plażach w całym kraju, "tabliczkowym artystom" pomysłòw,fantazji i umiejętności nie brakuje.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Może mi ktoś wytłumaczyć jak dojechać na plażę ??

Jakieś namiary ??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za informację i wskazanie miejsca.

Pozdrawiam i oby do zobaczenia.

Link to comment
Share on other sites

Był ktoś może dziś na plaży? Jaka woda? Zdatna do kąpieli?

Z pogodynki.pl wynika, że spuszczają wodę - czy już jest widoczne powiększenie plaży?

Link to comment
Share on other sites

Woda czysta. Trochę ludzi było a tekstylnych przy boisku jeszcze więcej. Był też koleś w dżinsach i jasnej koszulce co latał po krzakach i obserwował.

Link to comment
Share on other sites

Tego typu osobników to nigdzie nie brakuje, choć Kryspinowa to chyba nic nie pobije.

Link to comment
Share on other sites

My dzisiaj wybraliśmy się na moto-wycieczkę której celem była ta plaża i muszę szczerze powiedzieć - naprawdę nam się podobało! Miejsce godne polecenia - aż żal że nie mamy czegoś takiego we Wrocławiu.

Jedno co mnie zastanawia, to jak wygląda kwestia parkowania, bo wszędzie pełno znaków "teren prywatny", a koniec końców można dojechać aż do boiska. Pytanie czy to tylko dziś mieliśmy takie szczęście, czy zawsze można tam zaparkować (motocyklem)?

Woda jak na jezioro dość czysta i naprawdę ciepła :)

Pozdrawiam i do zobaczenia! :)

Link to comment
Share on other sites

gość co podpłyną blisko łódką robił zdjęcia i ten z pieskiem kamerował parę razy z wody i za krzaków 

Link to comment
Share on other sites

Normalni erosomani jakby w życiu gołej kobity czy chłopa nie widzieli. Najgorzej jak taki gnój jeden z drugim sfilmuje a później w internecie będzie pokazywał :nono:


Dopisane: 25 czerwiec 2017 o 20:36
ckwrc ---- Z tego co widziałem to na początku jest zakaz wjazdu i tylko przed znakiem można pozostawiać auto. Do boiska można podjechać ale jak ktoś "życzliwy" zadzwoni to pewnie może być problem. 

Edited by Martomusa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

You must agree with our Terms of Use.