Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

Sign in to follow this  
mala645

4 Noc Naturystów

Recommended Posts

mala645

Informacja ze strony basenu.

Noc Naturystów w Aquaparku Fala Łódź

W dniu 18 kwietnia 2009 odbędzie się kolejna edycja popularnej Nocy Naturystów. Zapraszamy w godzinach 20:00-01:00.

Więcej szczegółów wkrótce.

Bilbolodz

Aquapark FALA Łódź ma zaszczyt zaprosić na kolejną imprezę naturystyczną, która rozpocznie się 18 kwietnia 2009 roku o godzinie 20:00.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par oraz małżeństw. Na imprezie mogą pojawić się w wyjątkowym wypadku "single" pod warunkiem, że są oni znani innym uczestnikom forum i osoby uczestniczące w imprezie za nich zaświadczą.

Podobnie jak przy poprzednich imprezach zakazane jest używanie wszelkiej maści aparatów fotograficznych i innych urządzeń rejestrujących.

Przypominamy również, że na terenie Aquaparku obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu. Osoby znajdujące się pod jego wpływem będą z imprezy usuwane.

Skrupulatniej niż dotychczas będzie przestrzegana zasada âsprawdzania parâ więc jeśli macie zaproszenie na dwie osoby a będzie chciała wejść jedna to zostaną Wam zwrócone pieniądze i na imprezę niestety nie wejdziecie. Podobnie ma się sprawa z zakupem biletów w kasie: będą one sprzedawane tylko i wyłącznie parą mieszanym. Jeśli chcecie zabrać ze sobą jakiegoś ânie sparowanego znajomegoâ proponuję âprzedsprzedażâ żeby uniknąć przykrych niespodzianek przy kasie.

Impreza potrwa 5 godzin (20:00 â 01:00). W programie przewidziane są zajęcia dla dzieci Aquafun , zajęcia AquaAerobicu, wspólne gry i zabawy sportowe, a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji).

Cena promocyjna biletu wstępu to 57 zł (Hala Basenowa+sauny). Warunkiem skorzystania z promocji jest wpłata pieniędzy na konto Aquaparku do 5 kwietnia 2009. Po tym terminie cena biletu wynosić będzie 67 zł. Dzieci do lat 12 pod opieką rodzica (opiekuna) mają darmowy wstęp. Tych z Państwa, którzy zechcą skorzystać z promocyjnej oferty prosimy o przesyłanie maili z imionami i nazwiskami osób, dla których chcecie Państwo zakupić bilety, na adres:impreza@aquapark.lodz.pl. W mailu zwrotnym otrzymają Państwo numer konta, na które należy dokonać przedpłaty. Po jej uiszczeniu na Państwa adres prześlemy zasady uczestnictwa oraz imienne zaproszenie na imprezę, którego okazanie będzie uprawniało do wejścia na Noc Naturystów. Za dopłata 10 zł możliwe jest zakupienie całodniowego biletu upoważniającego do wejścia do Aquaparku (baseny + sauna) już od godziny 09:00 i pozostanie na imprezie.

Ze względu logistycznych nie jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedniej liczby ręczników do wypożyczenia w saunach, w związku z tym ręczniki na imprezie NIE BĘĂĄ wypożyczane. Prosimy o wzięcie swoich ręczników.

Rezerwacji masaży i zabiegów w Fala Spa&Wellness należy dokonywać do 12 kwietnia 2009 pod numerem telefonu: (42) 298 57 02.

Plan imprezy:

Zajęcia "na basenie":

20:30 - Aquafun (zajęcia dla dzieci)

21:30 â Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym

22:30 - AquaAerobic

23:30 - Gry i zabawy zespołowe na basenie sportowym

00:45 - "Piętnaście minut dla fotografów" - w wyznaczonym przez organizatorów miejscu

Sesje aromoterapeutyczne w saunach:

21:00, 22:00, 23:00, 00:00

Zwracam uwagę na ostatni element imprezy: od 00:45 do 01:00 dozwolone będzie na basenie fotografowanie (w wyznaczonym miejscu) więc jeśli ktoś jest uczulony na zdjęcia zalecam wcześniejsze udanie się do szatni.

Regulamin imprezy dostępny na stronie Aquaparku

Strona Aquaparku o imprezie

Piotr

Ps.:

A teraz parę słów komentarza i uwag technicznych:

1) MiBa proszę o przypięcie tematu

2) Zwracam uwagę na nowe ceny i godziny trwania imprezy

3) Mamy zamiar naprawdę skrupulatnie przestrzegać zasad "par" i CAŁKOWITEGO ZAKAZU ALKOHOLU więc jeśli ktoś się nie może obyć bez procentów to odradzam udział w imprezie, osoby które przed imprezą dla kurażu "walną przed wejściem setę czy dwie" i będzie od nich czuć/widać alkohol będziemy wypraszać z imprezy

4) Celem uniknięcia nie przyjemnych sytuacji "z fotografem" weźcie pod uwagę za kogo "poręczacie", jeśli chcecie zabrać znajomego bez pary proponuję przed sprzedaż bo może być problem z kupieniem dla niego "z marszu biletu"

5) Zachęcam do dopłacenia 10 zł i wykupienia całodniowego biletu

6) Naparzania będzie organizował Maciek ale jeśli ktoś chce zrobić "konkurencyjne" to zapraszamy

7) Niestety na imprezie NIE BĘDZIEMY wypożyczać ręczników więc weźcie proszę swoje

To tyle na początek. Jeśli są jakieś pytania to chętnie odpowiem.

Piotr

Edited by Bilbolodz

tgniw

No juz sie balem, ze sie nie doczekam!

Wielkie brawa dla Ciebie Piotrze! ;)

solek

Świetnie ;)

Wreszcie dobrze przygotowany plan imprezy. Mam tylko nadzieję, że moja małżonka sie zgodzi - wstępnie już zaakceptowala to wyjście.

Bilbolodz

Cześć,

Zwracam jeszcze na jedną rzecz uwagę (a właściwie na dwie):

- pomimo, że jest o już czwarta impreza to jest o "pierwsza impreza pod nowym kierownictwem". Na pytanie prezesa czemu mamy te imprezy kontynuować odpowiedziałem: bo to między innymi się po prostu opłaca. Postarajmy się, żeby nie okazało się, że podobnie jak impreza poznańska ze względu na małą frekwencję będzie to impreza ostatnia.....

- specjalnie na Wasze życzenie i sugestie, że jak impreza będzie wcześniej to przyjdzie więcej dzieciaków, impreza jest wcześniej. Aquaparkowi zależy na wizerunku rodzinnym, więc "stańcie na wysokości zadania". Specjalnie zajęcia dla dzieciaków są na samym początku.

Piotr

Adam
jest o "pierwsza impreza pod nowym kierownictwem". Na pytanie prezesa czemu mamy te imprezy kontynuować odpowiedziałem: bo to między innymi się po prostu opłaca

Jest to proste i uczciwe podejscie do sprawy. Nam bardzo się podoba przedłużenie imprezy do 5 godzin i wcześniejszy początek; cena jest do zaakceptowania, szczególnie dla przyjezdnych, jak my, którzy i tak opłacają podróż i noclegi, więc budżetu to nie zmieni w istotny sposób.

Termin odrobinkę koliduje z "nocami saun" w Nemo, ale nie powinno to mieć zasadniczego wpływu na frekwencję, a nawet z przyczyn "fundamentalnych" (wstawienie do kalendarza na stałe ogólnopolskiej imprezy w Łodzi) liczę na obecność również przedstawicieli Śląska. Dobrze, że są precyzyjne zasady, ale miejmy nadzieję, że nie trzeba będzie stosować żadnych rygorów i zachowanie wszystkich będzie godne naturystów. Cieszy rozbudowany program, smuci brak aquqzorbingu (fajna zabawa). A więc - do miłego w Łodzi!

Bilbolodz
Cieszy rozbudowany program, smuci brak aquqzorbingu (fajna zabawa).

Po prostu wszystkie kule szlag trafił, czekamy aż zostaną kupione nowe/naprawione stare. Niestety nie jest to proste.

Piotr

misiek84

a moze zamiast zorbingu daloby sie zorganizowac jakas inna atrakcje? np. planowane juz wczesniej malowanie ciala czy inny konkurs - 5 godzin to jednak sporo czasu

Bilbolodz
a moze zamiast zorbingu daloby sie zorganizowac jakas inna atrakcje? np. planowane juz wczesniej malowanie ciala czy inny konkurs - 5 godzin to jednak sporo czasu

Z innych atrakcji będą gry i zabawy zespołowe. Do body paintingu jeszcze nie udało mi się Dyrekcji przekonać, zresztą nie bardzo wiem jak by to organizować (nigdy nie uczestniczyłem w takiej zabawie). Być może trzeba by "służbowo" wybrać na przeszpiegi do Liberca ale to trochę za daleko dla mnie.

Piotr

tgniw
Z innych atrakcji będą gry i zabawy zespołowe. Do body paintingu jeszcze nie udało mi się Dyrekcji przekonać, zresztą nie bardzo wiem jak by to organizować (nigdy nie uczestniczyłem w takiej zabawie). Być może trzeba by "służbowo" wybrać na przeszpiegi do Liberca ale to trochę za daleko dla mnie.

Piotr

Piotrze!

Problem nie polega na organizacji imprezy, a nad zapanowaniem nad tym by nikt po bodypaitingu nie wchodzil do basenu bez wczesniejszego umycia sie pod prysznicami.

Po prostu musialby ktos tego wszystkiego pilnowac.

Pozdrawiam

diego6

Nie sądzę abym dał radę znudzić się w trakcie tych marnych 5 godzin i jak znam, życie znów impreza skończy się szybciej niż bym tego chciał i pewnie znów ominie mnie sporo atrakcji, bo nie starczy na nie czasu. Na wszelki jednak wypadek kupiłem fajną piłeczkę do zabawy, gdyby więc ktoś miał ochotę możemy porzucać się w basenie, albo spróbować zagrać w nogę w brodziku :-)

MiB

Ludzie, a może byśmy coś też sami zorganizowali?

Czy tak trudno wziąć swoją piłkę i zorganizować spontaniczny mecz w wodzie?

Ja się zgłaszam jakby co, do meczu piłki wodnej, ok 22.30 proponuję równolegle do Aquaaerobiku ;)

diego6

Osobiścię mam ochotę pomachać kończynami na aquaaerobiku - piłka jest moja - więc mam prawo powiedzieć veto :-P

Ale jestem za meczykiem przed, lub po aquaaerobiku :-)

Parka_PO

Po komentarzach z poprzedniej imprezy obiecałem sobie że na 100% pojedziemy we dwoje na 4 spotkanie, jednak po podaniu daty imprezy okazało się że moja kochana spodziewa się okresu w tym czasie ;) jak wy sobie radzicie?

Adam
moja kochana spodziewa się okresu w tym czasie ;) jak wy sobie radzicie?

Jest takie urządzenie ze sznureczkami, Twoja ukochana zapewne bedzie wiedzieć, o co chodzi. Nam wielokroć się sprawdziło. Pozdrawiam.

grommit
1) MiBa proszę o przypięcie tematu

...

7) Niestety na imprezie NIE BĘDZIEMY wypożyczać ręczników więc weźcie proszę swoje

8) Nie wpuszczamy Jakubczaka

Bilbolodz
8) Nie wpuszczamy Jakubczaka

No cóż, jeśli pojawi się "z parą" to Fala nie będzie miała podstaw żeby go nie wpuścić ;-) ale sądzę, że jak się pojawi to pod prysznicem może "poślizgnąć się na mydle" i tak z 15 razy pod rząd, ale to już zależy od Was. :-)

Piotr

lokol
No cóż, jeśli pojawi się "z parą" to Fala nie będzie miała podstaw żeby go nie wpuścić ;-) ale sądzę, że jak się pojawi to pod prysznicem może "poślizgnąć się na mydle" i tak z 15 razy pod rząd, ale to już zależy od Was. :-)

Piotr

Piotrze, doskonale wiemy, że jak "nie daj Boże" pojawiłby się na NN i los by tak chciał, że poślizgnąłby się na mydle (nie ważne ile razy) to i tak nie będzie to zależeć ani od Ciebie, ani od nas... ot, taki zwyczajny pech...

daro2007

Ja jeszcze wróce do tematu malowania ciała .Bardzo fajna zabawa i można by nad tym poważnie pomyslec .Nie bedzie chyba problemu z dopilnowanie żeby nikt nie wchodził do basenu pomalowany. Tylko ja osobiście chciałbym miec zdjęcia z takim malunkiem, pewnie nie tylko ja. A skoro nie ma robienia zdjęc podczas imprezy pomysl może pomysł nie wypalić. Chyba żeby zrobić jakis wyjatek na kilka zdjęc w okreslonym miejscu osobom biorącym udział w zabawie. Tak minuta dla fotoreporterów :rolleyes:

grommit

Myślę, że nie ma potrzeby pomagania Jakubczakowi w kąpieli - zaraz pojawi się i zacznie histeryzować o napaściach i groźbach karalnych. Dostateczną podstawą od niewpuszczenia Jakubczaka jest rażące naruszenie regulaminu poprzednich spotkań - nawet gdyby się pojawił w orszaku panien, z których połowa to hrabianki czystej krwi.

summer.time.77
Aquapark FALA Łódź ma zaszczyt zaprosić na kolejną imprezę naturystyczną, która rozpocznie się 18 kwietnia 2009 roku o godzinie 20:00. ...

dobra wiadomosc

dziekujemy

Moze Ty jako, ze tak powiem nasz lacznik z basenem zalozylbys oficjalny watek jak zwykle na ten temat

jakos tak lepiej by mi sie pisalo ...

Bilbolodz
Moze Ty jako, ze tak powiem nasz lacznik z basenem zalozylbys oficjalny watek jak zwykle na ten temat

jakos tak lepiej by mi sie pisalo ...

Założyłem ale któryś moderator zinegrował go z już istniejącym wpisem :-( Prosiłem MiBa też o przypięcie tematu ale tego jeszcze nie zrobił... Może nie miał czasu.

Piotr

Adam
Założyłem ale któryś moderator zinegrował go z już istniejącym wpisem :-( Prosiłem MiBa też o przypięcie tematu ale tego jeszcze nie zrobił... Może nie miał czasu.

Piotr

Ja mam wrażenie, ze MiB błędnie odczytał Twoja prośbę o podpięcie tematu, czyli umieszczenie go zawsze na górze i....podpiął Twój temat pod inny, juz istniejący :rolleyes:

mala645

Bardzo ważny temat poruszasz sumer time 77 cytat" jakos tak lepiej by mi sie pisalo ... ".zabawny jesteś.Mi to nie robi różnicy ale widać Tobie wielką .Ważne są zgłoszenia na imprezę.Mamy numery zgłoszeniowe 23 i 24 a wysyłaliśmy zgłoszenie zaraz po ogłoszeniu oficjalnym .Więc chyba zainteresowanie jest spore lub zwłoka pomogła w tym i brak imprezy w koziegłowach co bardzo ubolewamy ,że ludzie zawiedli.

Bilbolodz

Czesc,

Bardzo ważny temat poruszasz sumer time 77 cytat" jakos tak lepiej by mi sie pisalo ... ".zabawny jesteś.Mi to nie robi różnicy ale widać Tobie wielką .Ważne są zgłoszenia na imprezę.Mamy numery zgłoszeniowe 23 i 24 a wysyłaliśmy zgłoszenie zaraz po ogłoszeniu oficjalnym .Więc chyba zainteresowanie jest spore lub zwłoka pomogła w tym i brak imprezy w koziegłowach co bardzo ubolewamy ,że ludzie zawiedli.

Ze zgłoszeniami wcale nie jest różowo. Szczerze powiedziawszy trochę się obawiam o frekwencje (nie chcę krakać, zobaczymy).

Piotr

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

Important Information

You must agree with our Terms of Use.