Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

SERIAL W KLUBIE NNS

Fkk Słowacja: Sutovo I Batizovce


W&J
 Udostępnij

Rekomendowane posty

Wybieramy się w tym roku na Słowację i planujemy odwiedzić plaże:

Sutovo

Batizovce

Czy ktoś był w tych miejscach?

Jakie wrażenia?

PZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 lata później...

Aby nie zakładać nowego wątku chcielibyśmy poruszyć ten temat jeszcze raz i dowiedzieć się coś na temat tego miejsca(nocleg, plaża itp.), gdyż może w te wakacje odwiedzilibyśmy je i miło spędzili czas na wypoczynku.

Pozdrawiamy i czekamy na informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 miesiąc później...

TOT jest tłumaczenie przez tłumacza Google przepraszam

Przepraszam naturystów sezonie zazwyczaj spotykanych na pierwszym jezioro w Svit. I przeniesiono też ze względu na jakość wody. Na pierwszym jeziorem na świecie jest najczystszym jakości wody porównywalne lub Šútovo Lipt. Dzięki Mara do odpływu do rzeki Poprad. Dostęp do I. Jezioro jest takie

w Batizovce Svit i skręcić w kierunku jeziora, tuż za przejazdem kolejowym. Naturystów są głównie na drzewach wzdłuż drogi do jeziora Batizoviec, po lewej stronie drogi. Z autostrady bezpośredni dostęp do I. Jezioro nie jest, nawet jeśli witryna jest widoczny bezpośrednio z autostrady, mijamy Borik tunelu w kierunku Popradu loklalita po prawej stronie drogi. Należy wysiąść z autostrady na świecie (w kierunku Poprad Poprad-trip lotnisko zachód) oraz w kierunku do Żyliny powinien zejść z drogi przed tunelem Borik na każdej stronie opuszczania autostrady mieć około 2-3 km. Bardzo czysta woda, porządku, piękna przyroda, spokój i widok na Tatry polecam.

potok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 10 miesięcy później...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Na plaże w Śutovie,bardzo łatwo trafić.Z głównej drogi jakieś 500 m do parkingu.Jeziorko bardzo ładne,woda czysta.Dzisiaj oprócz nas była jeszcze jedna para z dzieckiem,tak że chyba to miejsce nie jest zbyt popularne wśród naturystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 rok później...

Na plaży w Sutovie byliśmy 19.07.2014r. Dojazd jest bardzo prosty, kierować się na zajazd Motorest Rieka 027 51 Kraľovany-Kralovany – Rieka, dkładnie za zajazdem gdzieś 150m jest sporych rozmiarów parking . Jeziorko jest dosyć małe, jest to prawdopodobnie wyrobisko żwirowni. Woda jest turkusowa zbocza są białe ze skał i pisaku. Woda jest bardzo czysta i przyjemnie chłodna. Na plaże naturystyczną kierować się w lewo od parkingu przy krawędzi jeziorka, ścieżka zaprowadzi nas na drugą stronę tego jeziorka. Ludzi było bardzo dużo i przyjaznie nastawionych. Polecam wszystkim takich widoków i wody w Polsce nie znajdziemy :-)

Edytowane przez Tomeloo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Polecam wszystkim takich widoków i wody w Polsce nie znajdziemy

:ok::brawo: dokładnie tak i widzę, że nie zmieniło się tam od mojego dawnego tam pobytu...

Dodatkowo powiem, że jeśli ktoś lubi górskie wędrówki, to na górze czeka go niesamowity wodospad :D ojj warto było tam powędrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

dcf75f.jpg3d055d.jpg1b9d6c.jpg

Potwierdzam, mała plaża N ale bardzo sympatyczna. Przynajmniej raz w roku staramy się ją odwiedzić :)

Edytowane przez Marek43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Chętnie skorzystam, ale dopiero po najbliższym weekendzie

Dziewczyny, musimy poczekać na upały :) . To jeziorko tam jest naprawdę zimne :) . Właściwie do pływania to możemy wziąć ponton :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 tygodnie później...

Upał był... ;)

Woda ciepła była... ;)

Nawet dałam się namówić na pływanie w pontonie :D

Generalnie Sutovo nadal napiera dech w piersiach, jak za pierwszym razem... ;)

Woda cieplutka, a co najważniejsze przejrzysta o lazurowym odcieniu :D i nawet rybki podpływały do brzegu...

ps.

Nie obyło się bez przygód...

Najpierw miejscowy "fotograf" z zamiłowaniem obserwował plażujących na N

Potem złapał nas I-wszy deszcz, przed którym schowaliśmy się pod pontonem :grin:

Na szczęście przed drugim udało się nam pozbierać, dzięki czemu posililiśmy się w Motorest Rieka - zaraz przy zjeździe na plażę, przy drodze E50

A na koniec...

:excl: Blondynka za kierownicą :facepalm: dziękuję Wam mili za cierpliwość i pomoc ;)

Generalnie ja Sutovo polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

A jak z frekwencją ?

Było trochę osób, ale spokojnie można było znaleźć miejsce dla siebie. Fajna atmosfera, wszyscy przyjaźnie nastawieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Blondynka za kierownicą :facepalm: dziękuję Wam mili za cierpliwość i pomoc ;)
To nie blondynka za kierownicą, tylko zły samochód dla każdej kobiety, na drugi raz pojedziemy moim, póki jeszcze jeździ ;)

Ja byłam w Sutovie pierwszy raz i w tym miejscu się zakochałam. Jeziorko całe jest otoczone górami, widok na jasne zbocze jak w Pamukkale w Turcji, tak samo przejrzysta woda z rybkami, spływające ze zbocza wodospady. Woda ciepła była, nie wiem dlaczego mnie straszono że ona zimna bywa. Dojście do plaży n, jest trochę karkołomne, kto ma lęk wysokości może mieć kłopoty, tym bardziej że ścieżka jest śliska, więc proponuje dobre, mocne sandały a nie klapeczki plażowe. Sama plaża niewielka, część osób odpoczywa na tarasie wyżej, co odkryłam dopiero pod koniec. Niestety jezioro jest dla wszystkich, więc drugi brzeg okupują tekstylni i podpływają często pod naszą plaże podobnie jak na Pogorii.

W każdym razie miejsce warte odwiedzenia, można fajnie wypocząć, dobrze zjeść oraz zrobić zakupy regionalne przy drodze, mieli piwo za chyba 6 euro, o mocy 10%, ja się tylko skusiłam na bardzo dobre wino ;)

Z tych plaż które widziałam w tym roku w Czechach i na Słowacji tzn. Antoski, Hlucin i Sutov, to najlepszy żeby powstała jedna czyli na teren Sutova przenieś atmosferę Anstosek i warunki socjalno/bytowe Hlucina a ja tam się wtedy będę wybierać na długie urlopy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

na teren Sutova przenieś atmosferę Anstosek i warunki socjalno/bytowe Hlucina a ja tam się wtedy będę wybierać na długie urlopy

Pewno nie tylko Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 11 miesięcy później...

Cześć wszystkim.

Chcielibyśmy z żoną się dowiedzieć czy ktoś z koleżanek/kolegów był w tym roku na plaży Batizovce nad Popradem (Słowacja). Chcielibyśmy się tam wybrać po raz pierwszy. Czy jest ktoś z forum kto był tam już np. w zeszłym roku? Jeśli tak czy jest opcja na zadanie kilku pytań odnośnie dojazdu, dokładnej lokalizacji itd?

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 1 rok później...

czy ktoś ma jakieś info nt. jakiś noclegów, wynajęcia domku w okolicach plaży N w Sutovie albo Riekie ( Kralovany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 4 tygodnie później...

Byliśmy 19 marca zobaczyć jak wygląda plaża nad tym niewielkim jeziorkiem  w Kralovane-Rieka. Miejsce urokliwe,lecz zbyt małe. Nawet bardzo małe. 

post-8777-0-28591100-1491067393_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Ma ktoś jakieś tegoroczne wieści z Sutova? Czy na mapach google to jeziorko nazywa się Kralovanske Jazero? Po której stronie znajduje się N-plaża? I czy jeszcze istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Dodaj nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ważny komunikat

Musisz zaakceptować nasze Warunki użytkowania.