Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Rekomendowane posty

Nuxman

Na forum istnieje możliwość dodania do swojego tematu tzw. tagów.

Tagi to krótkie, pojedyncze słowa, o znaczeniu jak najbardziej związanym z tematem i jak najprecyzyjniej określającym jego zawartość. Są one wykorzystywane do tworzenia katalogu słów kluczowych z których następnie korzysta skrypt forum - np. pojawiają się w chmurce tagów, pokazywane są podobne tematy z takim samym tagiem.

Nie ma sensu dodawać tagów "naturyzm", "sauna" itp, jesteśmy na forum naturystycznym i na przykład tag naturyzm zamiast pomóc w wyszukiwaniu, zaciemni odbiór sytuacji, bo 90% postów na Forum NNS dotyczy naturyzmu. Takie tagi, jak również inne nieprawidłowe, będą usuwane przez administrację Forum.

Najbezpieczniejszym i najlepszym tagiem dla tematu jest nazwa miejsca którego on dotyczy, plus ewentualnie słowo określające o co w nim chodzi. Ponadto, zawsze warto upewnić się czy jakieś tagi dotyczące tego samego, lub podobnego problemu, nie zostały przypadkiem już wcześniej użyte i po prostu zastosować takie same u siebie.

Rzecz jasna, tagi nie się wymagane podczas tworzenia nowego tematu, ale jeśli ktoś się już na nie zdecyduje, to proszę dostosować się do powyższych uwag.

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

×

Ważny komunikat

Korzystając z tego portalu, akceptujesz nasze Warunki użytkowania.