Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

Nuxman

Tagi tematu

Recommended Posts

Nuxman

Na forum istnieje możliwość dodania do swojego tematu tzw. tagów.

Tagi to krótkie, pojedyncze słowa, o znaczeniu jak najbardziej związanym z tematem i jak najprecyzyjniej określającym jego zawartość. Są one wykorzystywane do tworzenia katalogu słów kluczowych z których następnie korzysta skrypt forum - np. pojawiają się w chmurce tagów, pokazywane są podobne tematy z takim samym tagiem.

Nie ma sensu dodawać tagów "naturyzm", "sauna" itp, jesteśmy na forum naturystycznym i na przykład tag naturyzm zamiast pomóc w wyszukiwaniu, zaciemni odbiór sytuacji, bo 90% postów na Forum NNS dotyczy naturyzmu. Takie tagi, jak również inne nieprawidłowe, będą usuwane przez administrację Forum.

Najbezpieczniejszym i najlepszym tagiem dla tematu jest nazwa miejsca którego on dotyczy, plus ewentualnie słowo określające o co w nim chodzi. Ponadto, zawsze warto upewnić się czy jakieś tagi dotyczące tego samego, lub podobnego problemu, nie zostały przypadkiem już wcześniej użyte i po prostu zastosować takie same u siebie.

Rzecz jasna, tagi nie się wymagane podczas tworzenia nowego tematu, ale jeśli ktoś się już na nie zdecyduje, to proszę dostosować się do powyższych uwag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×

Important Information

You must agree with our Terms of Use.