Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Marcos

Bronisławów - Zalew Sulejowski

Rekomendowane posty

zgiersky

Zazdroszczę, my możemy się pojawić dopiero w trzecią niedzielę sierpnia. Pozostają nam w międzyczasie nasze "rodzinne" Piętnastki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Para29

W dzisiejszym wydaniu "Dziennika łódzkiego" napisano o naszej plaży... Nie ma tam na nią nagonki ale nie jest też o niej słodko. Moim zdaniem nie jest dobrze jak tak się ją w ten sposób promuje, bo za chwilę ktoś zacznie szukać, węszyć i robić "pod górkę" fajnym ludziom tam wypoczywającym...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Naturystaandrespol

Bedzie wiecej ciekawskich i podglądaczy. Masakra

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
darnud

Para29: możesz podlinkować ten artykuł ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
mohair

Wrzuciłem do wątku "Naturyzm w prasie":

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
michalop

Artykuł moim zdaniem o dziwo neutralny. Napisali tak jak jest. Oby więcej w takim stylu pisali/mówili w mediach a plaże N zacznie odwiedzać więcej ludzi 😎

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Naturystaandrespol

Wczoraj na plaży było około 150 osób.. Sporo nowych i pierwszy raz opalających sie nago. Media robią swoje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zgiersky

My dotarliśmy dopiero dzisiaj. Trochę chmur, częściej słońce. Sześć par i dwa razy więcej singli.

Za pierwszym razem bardziej nam się podobało. Dziś, mimo "kilometrów wolnej plaży", jeden z Panów położył się dwa metry od nas i gapił się w moją żonę, jak gekon w muchę. Nie zaprzeczam, sam spojrzę tu i ówdzie, ale ciągłe gapienie się powoduje lekki dyskomfort. Ale cóż, jesteśmy nowi w temacie i pewno wszystko jeszcze przed nami. Pozdrawiamy parę na rowerku wodnym, która mijając naszą plażę zawróciła i namiętnie zaczęła robić zdjęcia. Normalnie jak w ZOO...chociaż by cukierka rzucili, albo zimne piwo...

Obowiązkiem jest też wspomnieć, że poznaliśmy kilka fajnych osób.

Jak pozwoli pogoda, zajrzymy w środę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Naturystaandrespol

W tygodniu jest mało ludzi bo każdy do pracy.. Ja polecam niedziele bo jest się do kogo odezwać i porozmawiać na ciekawe tematy.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zgiersky

Środa zaliczona. Frekwencja mała, ale atmosfera super. Jako nowi wciąż nawiązujemy znajomości.

Tym razem z fajną parą z Łodzi (taka wioska pod Zgierzem). 

Wiem, że w niedzielę jest większa frekwencja, ale nie mogliśmy być. Może uda się w którąś niedzielę września, jeżeli będzie ładna pogoda.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marcint

Czy plaża jeszcze funkcjonuje, czy jest już zupełnie pusto?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Naturystaandrespol

W tygodniu jest mało osób ale zawsze sie znajdą jacyś naturyści. W sobote i niedziele jest nas najwięcej.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
zgiersky

Plaża funkcjonuje. Dzisiaj cztery pary oraz około dziesięciu panów. Prawdę mówiąc, liczyłem na większą frekwencję jak na tak ładną niedzielę.

Co odważniejsi popływali, również ja z żoną.

Niektórzy deklarowali obecność za tydzień, pod warunkiem ładnej pogody, oczywiście.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
marcint

czy plażą w tym tygodniu jeszcze funkcjonuje? Mam kawałek drogi, stąd pytanie, czy warto się wybrać, tym bardziej, że jutro i w piątek ciągle ma być słonecznie.

Edytowane przez marcint

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Naturystaandrespol

Wczoraj pogoda dopisała i plażowiczów było sporo bo ponad 20 osób. Jak na połowe października to sporo osób:) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach