Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

Sign in to follow this  
Nuxman

Ile czasu trzeba spędzić na plaży N żeby samemu odważyć się na opalanie nago?

o tempie zdejmowania majtek  

419 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kiiciia

Jakieś 10 lat temu, zainspirowana opowieścią znajomej, która z mamą jeździła na plażę na Stogach, zapytałam mojego faceta, co myśli o opalaniu się na golasa na plaży naturystów. A on zbulwersował się okrutnie. Że co na golasa ma się opalać? W miejscu publicznym? jak jakiś zboczeniec? Uznałam że koniec tematu i pewnie tego nie spróbujemy. Po paru dniach mój facet w tajemnicy przede mną, na nagą plażę sam się wybrał ;) i stwierdził, że jak nigdy przedtem opalanie sprawiło mu przyjemność. I tak następnym razem już wspólnie korzystaliśmy z kąpieli słonecznych tak jak nas Pan Bóg stworzył. A były to Stogi.

Abadon

Jak znalazłem się na takiej plaży to się nie zastanawiałem skoro wszyscy są nadzy. I tyle.

on1200

Jak goło to goło.

nocnyszpieg

Pierwsze kroki nago "stawiałem" nad Polskim morzem jak nikt nie widział... Z dala od ludków... Od 2015 roku co pisałem i zaznaczałem w innych tematach forum NNS regularnie odwiedzam różne plaże N...

Edison 54

Mój pierwszy raz na plaży N początek sierpnia 2018 r na Stogach.Trochę byłem spięty,ale jest super,przyjazna atmosfera.Znam tylko Stogi i Chałupy. Planuję wybrać się na plażę N do Dębek.Pozdrawiam.

Pooh62

Piaski, choć wcześniej zupełnie indywidualnie w różnych miejscach z dala od ludzkich oczu. Ale od prawie dwudziestu lat wyłącznie cudowne Piaski.  

abzachpom

My z żoną jedna minuta na plaży w Grzybowie i byliśmy bez zbędnego stroju ja ponad 25 lat temu,żona 8 lat temu ,dzieci od maleńkiego

JanQu

Dla nas wypoczynek naturystyczny był zawsze w pobliżu rzeki, stawu lub jeziora, dlatego pierwszy raz na plaży N był absolutnie naturalny.

TEN

Jak znalazłem się na plaży N to bez wahania się rozebrałem. W końcu po to przyszedłem na tą plażę żeby poopalać się nago i zobaczyć jakie to uczucie. 

• Upvote 1

Bydar

Na rozebranie się do naga za pierwszym razem potrzebowałem tyle czasu ile potrzeba na całkowite rozebranie się. Ok. 10 sekund.

renand

Rozebrać się samemu na plaży N to nie sztuka, sztuka to namówić do tego swoją partnerkę.:grin:

• Upvote 2

Zudam

Jeśli idzie sie świadomie na plaże naturystow to nie widzę problemu. Po prostu znajduje sie miejsce rozbiera i tyle bardziej niekomfortowo bym sie czuł w ubraniu bo wtedy od razu bym sie wyróżniał. Ja miałem swoj pierwszy raz z dziewczyna, poszlismy razem i bez zastanowienia nago na koc i opalanie.:D

Naturysta_Waw

Od razu się rozebrałem. 

zbyszek_gda

Ja rozebrałem się za pierwszym razem na plaży "N" może prozaicznie ale podczas spaceru brzegiem morza na Gdańskich Stogach przed zakotwiczeniem się w jakimś miejscu będąc przygotowanym na tekstylne opalanie, od tamtej pory na tekstylnej plaży byłem kilka razy i choć nie jestem zapalonym plażowiczem to tylko i wyłącznie "N". Nie widzę potrzeby przyzwyczajania się do nagiego opalania po co robić z tego rytuał.

Sign in to follow this  

Important Information

You must agree with our Terms of Use.