Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Dawid_Hangar_SaunaMeister

Borowinowa SPA

Rekomendowane posty

Jarecki
2 godziny temu, summer.time.77 napisał:

chodzimy na jedno i drugie. Jak słusznie zauważyłeś nie jedyni :)

Ja również korzystam z jednego i drugiego :) tym niemniej przedkładam jednak jakość seansów nad jakość jedzenia. Jak będę miał do wyboru: noc że świetnymi seansami i słabym jedzeniem lub z wykwintnym jedzeniem, ale słabymi seansami to oczywiste jest dla mnie, że wybiorę tę pierwszą :)

dodane 2 minuty później:

23 godziny temu, gogoonow napisał:

A w Borowinowej symboliczny poczęstunek jest pomiędzy a nie w trakcie seansów. :D 

To był skrót myślowy ;) doprecyzuję zatem. Zaobserwowałem, że jeśli pomiędzy seansami niektórym nie uda się zjeść to rezygnują z seansu dla jedzenia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Jarecki napisał:

Ja również korzystam z jednego i drugiego :) tym niemniej przedkładam jednak jakość seansów nad jakość jedzenia. Jak będę miał do wyboru: noc że świetnymi seansami i słabym jedzeniem lub z wykwintnym jedzeniem, ale słabymi seansami to oczywiste jest dla mnie, że wybiorę tę pierwszą :)

My natomiast wybieramy imprezy z dobrymi seansami i dobrym jedzeniem :)

Nawet w swoim własnym, domowym saunarium lubimy dobrze pojeść :)

Edytowane przez summer.time.77

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fidoz
6 godzin temu, summer.time.77 napisał:

Nie wnikam do której należysz grupy ale nie oceniają innyc

Nie chciałem nikogo oceniać bo nie określiłem czy to źle,dobrze słabo i td .chozilo mi raczej o to ,że nie spotkałem się do tej pory z kimś kto by w szatni wcinał prowiant. Sorki jeśli kogoś słowem dotkłem.Może za mało bywałem w różnych saunariach ?:think:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
młodysaunowicz

Dla mnie przy wyborze nocy saunowej jednym z kryteriów ale nie najważniejszym jest dobre jedzenie. Nie znaczy dużo i tłusto, nie noc stop ale przerwa w seansach i wtedy poczęstunek ok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nutka
4 godziny temu, fidoz napisał:

nie spotkałem się do tej pory z kimś kto by w szatni wcinał prowiant

Zapraszam na południe (celem spotkania) - ja akurat w Borowinowej korzystam z restauracji (jeżeli zdarzy się cud i zgłodnieję, bo to jest baaardzo rzadkie zjawisko), ale są miejsca, gdzie wcinam w szatni swoje bułki, bo restauracja jest zwyczajnie za droga. 

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fidoz

Za  to na urodzinach borowinowej najemy się do syta aby w szatni nie podjadać :brawo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fizio
Napisano (edytowane)
Dnia 14.06.2018 o 06:20, fidoz napisał:

naprawdę nosisz kanapki ze sobą ?? A termos też masz 

Na 5 godzin biorę 2 banany i 1, 5 l "Muszynianki" albo innej z magnezem, którą w trakcie przelewam do butelki 0,5 l, i dwie puszki piwa, które jest wypite w pierwszej kolejności, żeby zdążyło wywietrzeć. Oczywiście szatnia to barek. Wodę noszę z sobą i nikt dotychczas mi nie zwrócił uwagi, że wody nie kupiłem u nich.

Nie szastanie kasą (z pewnymi wyjątkami) to jedno z moich hobby.

Edytowane przez fizio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
13 minut temu, fizio napisał:

Na 5 godzin biorę 2 banany i 1, 5 l "Muszynianki" albo innej z magnezem, którą w trakcie przelewam do butelki 0,5 l, i dwie puszki piwa, które jest wypite w pierwszej kolejności, żeby zdążyło wywietrzeć. Oczywiście szatnia to barek. Wodę noszę z sobą i nikt dotychczas mi nie zwrócił uwagi, że wody nie kupiłem u nich.

Nie szastanie kasą (z pewnymi wyjątkami) to jedno z moich hobby.

Mam nadzieję, że nie pijesz tego piwa w saunariach gdzie takowego kupić nie można. Oczywiście są gorsze rzeczy ale fatalnym dla mnie jest usiąść w saunie koło kogoś, kto dyszy piwskiem ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fizio
Napisano (edytowane)

Gdy jestem sam w całym obiekcie w Azzunie, a tak jest najczęściej. Tam zresztą można kupić piwo (chyba 10 zł, ja wolę takie same puszki ze sklepu za 2,5 zł), przyniosą też dowolne zamówienie z restauracji.

Edytowane przez fizio

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nuders

Jutro drugie urodziny Borowinowej. Myślę, że Borowinowa znalazła swoją grupkę bywalców i na pewno dużym atutem obiektu jest brak tłoku. Także na nocach saunowych czy innych wydarzeniach. Oczywiście ma swoje mankamenty (cena, brak multi, brak basenu zewnętrznego), ale pewnych rzeczy chyba się nie przeskoczy. Wiem, że z okazji urodzin mają wystąpić wszyscy saunamistrzowie no i za wejście całodniowe będzie dużo niższa cena.  

@fidoz z tego co wiem, to będzie można zamówić coś z menu, ale w cenie będzie jedynie symboliczny kawałek tortu urodzinowego. Natomiast cena dużo niższa niż za noc saunową, więc myślę że i tak się opłaca. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parax
17 godzin temu, nuders napisał:

Oczywiście ma swoje mankamenty (cena, brak multi, brak basenu zewnętrznego), ale pewnych rzeczy chyba się nie przeskoczy. 

Brak karty Multi to świadoma decyzja szefostwa obiektu, które postawiło na jakość saunowania, a nie ilość saunowiczów, tj. większy zysk. Nie chcę absolutnie wrzucać wszystkich posiadaczy karty do jednego wora, ale najczęściej takich saunujących z kartą daje się rozpoznać na pierwszy rzut oka. Głośne rozmowy, często o pracy, przyspawanie do smartfonów w wypoczywalni, rajd po saunach jedna po drugiej, byle zdążyć wyrobić się czasowo w przyznanym limicie, brak ręcznika pod ciałem, w obiektach "gaciowych" oczywiscie w szortach zamiast ręcznika, najczęściej wprost po wyjściu z basenu. Do tego zwykle ignorowanie uwag obsługi, saunamistrza czy współsaunujących. 

• Punkcik 3

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fidoz

Hallo nuders pomyliłeś nicki przy cytacie :nono:to fizio pisał :rtfm:

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fidoz

Sto lat sto lat dla Borowinowej !!!

Kolejna impreza urodzinowa borowinowej ! Było świetnie !! Jak zwykle dużo już znajomych twarzy .Atmosfera niczym u cioci na imieninach!  Humorystyczne seanse w wykonaniu siostrzyczek Braniek ,pełne luzu pachnące seanse Klaudi i Madzi a także  machanie profesora Marcina zrobiły z sobotniego wieczoru  pelne pozytywnych wrażeń spotkanie urodzinowe .Serdeczne dzięki całej ekipie saunarium za cały kolejny rok rzetelnej pracy .Bedziemy sie spotykać przez kolejny rok miejmy nadzieje w coraz większym gronie . Podziękowania również dla ekipy restauracji i zaplecza kuchennego za smaczne poczęstunki i trzymanie dobrego poziomu kulinarnego . Tak trzymać !!! :brawo:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nutka
Dnia 6.07.2018 o 16:11, nuders napisał:

ma swoje mankamenty (cena, brak multi, brak basenu zewnętrznego),

Z czego brak multisporta to zaleta. Wystarczająco dużo obiektów w Krakowie je honoruje, ten jeden spokojnie może nadal być wyjątkowy.

1 godzinę temu, fidoz napisał:

Sto lat sto lat dla Borowinowej !!!

Oraz niech jej gwiazdka i tak dalej :). Świetna impreza była - dziękuję wszystkim współsaunowiczom, saunamistrzom i obsłudze  :ok:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
parax
Napisano (edytowane)

W Borowinowej byliśmy pierwszy raz, a czas spędzony w miłym towarzystwie zleciał zdecydowanie za szybko. Smocza jama zionęła ogniem, a trzy siostry (ale nie te Czechowa) :-> łokropnie dołożyły do pieca i fukały ręcznikami, coby cepry poznały góralskie klimaty, haj. Szkoda, że dziewczyn zabrakło na saunowych "poprawinach" w Brennej.

Edytowane przez parax

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
nuders

Ktoś się wybiera na sobotnią noc saunową? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach