Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

Paweł1971

Turza Nowa - Naturystyczna Agroturystyka

Recommended Posts

Paweł1971

TEN WĄTEK DOTYCZY WYŁĄCZNIE AGRONATURYSTYKI W TURZY

ZAKAZ PISANIA O INNYM MIEJSCU

Trochę nie w temacie, ale tak jak obiecałem. Wrzucam kilka zdjęć z Turzy Nowej. Bardzo fajne spokojne miejsce, ekipa była super, no i właściciel naturysta "swój chłop". Niczego nie brakuje. Dostępna kuchnia, toaleta, łazienka. Warunki polowe, ale naprawdę warto tam zawitać.Trunków też nie brakuje. Nalewki różnego rodzaju, piwko też można kupić.

post-8935-0-25513000-1471470652_thumb.jpg

post-8935-0-78455100-1471470654_thumb.jpg

post-8935-0-57949100-1471470656_thumb.jpg

post-8935-0-15539400-1471470658_thumb.jpg

post-8935-0-85487600-1471470660_thumb.jpg

post-8935-0-68506600-1471470663_thumb.jpg

post-8935-0-85623900-1471470665_thumb.jpg

• Upvote 3

Ninkka

Cześć :)

Dużo było ludzi? Mam nadzieję, że w tym roku trafi się jeszcze jakiś ciepły weekend. Uwielbiam to miejsce :)

torital

no tak. pogoda to podstawa. 

Paweł1971

Było nas w sumie sześć par.Z tym, że jedni wyjeżdżali a drudzy przyjeżdżali.

Ninkka

To niezła frekwencja :)

Baanan

Hej, mam kilka pytań, czy swoją wizytę w gospodarstwie trzeba jakoś zapowiedzieć? Czy za pobyt w ciagu dnia, bez noclegu trzeba zostawić jakiś grosz dla gospodarza? Czy na miejscu mozna cos przekąsić, zaopatrzyć sie w napoje? Czy na miejscu mozna sobie pospacerować troche po lesie, łące w stroju organizacyjnym? Z góry dzięki za odpowedz:)

Ninkka

http://www.naturystyka.net/

Tu są informacje i cennik:)

Można spacerować, opalać się i odpoczywać :)

Dopisane: 20 sierpień 2016 o 14:40

Co do jedzenia, to lepiej przywieźć ze sobą. Jest kuchnia. Można też zamówić pizzę na telefon

Paweł1971

Hej, mam kilka pytań, czy swoją wizytę w gospodarstwie trzeba jakoś zapowiedzieć? Czy za pobyt w ciagu dnia, bez noclegu trzeba zostawić jakiś grosz dla gospodarza? Czy na miejscu mozna cos przekąsić, zaopatrzyć sie w napoje? Czy na miejscu mozna sobie pospacerować troche po lesie, łące w stroju organizacyjnym? Z góry dzięki za odpowedz:)

Odpowiem na Twoje pytania. Jeżeli przyjeżdżasz na jeden dzień to raczej nie musisz się zapowiadać.My byliśmy na weekend, więc musieliśmy się zapowiedzieć i zarezerwować przyczepę.Jeżeli chodzi o pieniądze, to jest wystawiona puszka na drzewo do ogniska. Każdy daje "co łaska".Myślę, że za dzienny pobyt nie trzeba płacić. Jedzenie jak i napoje bezprocentowe należy przywieźć ze sobą. Do najbliższego sklepu jest ładnych parę kilometrów. Piwo i nalewki (mocne) można nabyć na miejscu.Jeżeli chodzi o spacery, to jak najbardziej. Można pospacerować po dość dużym terenie nie obawiając się o gapiów.

fantom27

Fajne miejsce :)

tomas11

Piękne miejsce warto wypocząć w takich warunkach.

Baanan

Dzięki za odpowiedzi, na pewno odwiedzimy. A jeszcze jedno, zwierzaka mozna zabrać?

Paweł1971

Powiem tak. Na miejscu są cztery psy właściciela i latają luzem.Są przyjazne, ale jak zareagują na inne zwierzę ciężko powiedzieć.

Ninkka

Z małymi pieskami niektórzy przyjeżdżają. Nie było problemów.

tomas11

Super miejsce wspaniali ludzie miło można spędzić czas wypocząć właściciel bardzo fajny człowiek.

komuna

Cytat "Jeżeli chodzi o pieniądze, to jest wystawiona puszka na drzewo do ogniska. Każdy daje "co łaska". Myślę, że za dzienny pobyt nie trzeba płacić.">

Jeśli dobrze zrozumieliśmy to cennik jest ale nie trzeba tyle płacić co w cenniku za dzienny pobyt?>

Ninkka

Ja jednak myślę, że wypada zapłacić. Tym bardziej, że cena nie jest wygórowana:) Przecież to miejsce trzeba utrzymać. Ja zawsze pytam ile się należy:)

TwoStepsToHell

Dokładnie tak - w pełni zgadzam sie z Ninkką.

Kiedy wreszcie nasze społeczeństwo dorośnie do zachowania z klasą?

Edited by TwoStepsToHell

Paweł1971

Osobiście też jestem zdania, że należałoby dać właścicielowi jakiś grosz. W końcu korzysta się z jego terenu, wody itd.

• Upvote 1

Baanan

Hej, bylismy, sprawdziliśmy, na pewno wrócimy nie raz. Miejsce naprawdę godne polecenia. To był nasz pierwszy pobyt w tego typu ośrodku, wcześniej tylko na plażach, ale był bardzo udany. Spacerowanie swobodnie po polach, przy stawach było bardzo odprężające.

Nie wahaliśmy sie zostawić gospodarzowi za kilka godzin odpoczynku tak jak za pobyt całodobowy. W końcu pieniądze nie tak duże, a warto wspierać ludzi z pasja.

Mamy nadzieje ze weekend bedzie jeszcze ładny i znów na kilka godzin uda sie wyrwać.

Ninkka

To pewnie się spotkaliśmy w ten weekend:)

Baanan

Bardzo możliwe. My trzymalismy sie troche na uboczu. Cały czas oswajamy sie z nagością wsród innych ludzi i nawiązywanie kontaktów w takiej sytuacji nie przychodzi nam lekko :P

Ninkka

To musicie przyjeżdżać częściej:)

tomas11

Pozdrawiam wszystkich poznanych  Gości byłem też pierwszy raz w ubiegły weekend i myślę jeszcze zawitać. Jestem jak większość za płaceniem ile życzy sobie Właściciel za pobyt ,takie piękne miejsce trzeba wspierać by trwało.Podobno ma być jeszcze trochę ciepła:).........

Adam

Ja jestem za płaceniem wg jasnego cennika, tak co łaska jakoś nie lubię...Co innego puszka, chętnie bym tam wrzucił jakąś kwotę na zbożny cel.

Ninkka

Ja jestem za płaceniem wg jasnego cennika, tak co łaska jakoś nie lubię...Co innego puszka, chętnie bym tam wrzucił jakąś kwotę na zbożny cel.

Nie ma "co łaska", jest normalny cennik, a puszka na drzewo do ogniska ;)