Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Sunlover

Sante Warszawa

Rekomendowane posty

Greg11

ja miałem numerek 28 a wszedłem o 22.45 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan

Czytam to wszystko i nie mogę się nadziwić. To, co robi ten obiekt to jest KPINA z klientów i Wy jeszcze chwalicie :facepalm:

Powinni wzorem Chochołowa czy Czeladzi przy dużym obłożeniu zmieniać szatnie na koedukacyjne, a tak to jednoznacznie dają do zrozumienia, że przynajmniej męską część klienteli mają gdzieś.

Jak to dobrze, że te obiekty, z których usług zdarza mi się korzystać, poważnie traktują swoich klientów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AnPa

To pewnie wszystko dlatego że STUDENCI / UCZNIOWIE  -15% 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kkszych

15% od ceny jest jedynie miłym ukłonem w stronę uczniów/studentów, nie sądzę, że przy tych cenach jakie ma Sante zniżka w granicy 10zł przekonała uczniów/studentów do przyjścia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
AnPa

Coś jednak musiało przyciągnąć tłumy w ten piątek i to 13go .............. Ostatnio już tak strasznie nie było

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carfreak

nie, nie było zbyt wielu studentów, po prostu ludzie się rzucili w ten dzień a że tam nie ma zbyt wielu szafek to i odstać swoje trzeba było niestety. Owszem powinni zmienić szatnie na koedukacyjne + przebieralnie, ale przy obecnym układzie nie ma na to szans.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Zed

My byliśmy w sobotę od około 14 i było prawie idealnie. Bio, z której najbardziej lubię korzystać, prawie pusta. W japońskiej też miejsce bez problemu można znaleźć. W jacuzzi bez tłoku. A i można było spokojnie odpocząć na łączce. Co prawda pływanie w gaciach, ale jak widać nie można mieć wszystkiego. :)

Edytowane przez Zed

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover
Nawet w basenie, na koniec sam się odważylem i mam za sobą pierwszy raz bez gaci w basenie  :szok:

Witaj w klubie :) Ja po moim pierwszym pływaniu nago, każde pływanie w gaciach traktuję już tylko sportowo-konserwacyjnie dla ciała, a nie jako relaks :)

Czytam to wszystko i nie mogę się nadziwić. To, co robi ten obiekt to jest KPINA z klientów i Wy jeszcze chwalicie

Devan nie zawsze jest kolejka i nie zawsze jest tak uciążliwa. Chyba w Sante projektując szatnie spodziewali się większego zainteresowania kobiet niż mężczyzn i zrobili kobietom 2x (chyba) więcej szafek - a wychodzi raczej odwrotnie. Nie wiem czemu nie zamienią po prostu oznaczeń szatni, może wciąż twierdzą że panie będą bardziej wrażliwe na tłok i prędzej niż panowie zrezygnują z przychodzenia jeśli to u nich będzie za ciasno?  :-> Ale to nie powód wg mnie by nazywać to kpiną. Mają jakieś tam rozplanowanie i się go trzymają.

Myślę że na statystyczny portfel uczniowski/studencki, ceny Sante -15% to wciąż o jakieś 150% za dużo 

Edytowane przez Sunlover
  • Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon
Panie wchodziły bez problemu, gorzej jak przychodziła para, bo był dylemat czy paani wchodzi sama czy czeka ze swoim towarzyrzem w kolejce.

Nie wpuszczają już par do damskiej?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carfreak

nie, nie wpuszczają - pytaliśmy ale podobno im nie wolno

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

A to to już dziwoląstwo spore, mógłby przecież facet swe rzeczy dać partnerce do szafki i wio...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Edmundo
haha, który numerek miałeś ? Ja 12 a kumpel 7 a był o 20:30 już
byłem 14, gdzię ok 21.3o wszedłem

jak będę w W-wie następnym razem do też wdepnę

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
lukil

Witajcie, tak reklamowany :)  obiekt mam zamiar odwiedzić.

Czy ktoś wie jak rozliczany jest czas pobytu w przypadku biletów jednorazowych i karnetów? Bardzo pilnowane jest czy ktoś nie przekroczył czasu?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
kkszych
Czy ktoś wie jak rozliczany jest czas pobytu w przypadku biletów jednorazowych i karnetów? Bardzo pilnowane jest czy ktoś nie przekroczył czasu?

przekroczenie czasu kosztuje 50gr/min

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer

Chyba jest jakiś dodatkowy czas na przebranie, "Bardzo pilnowane jest czy ktoś nie przekroczył czasu?"  Komputer jest bezduszny, no i dokładniej pamięta niż człowiek, kto kiedy wchodzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irenka

wszystko jest na stronie Studia Sante:

Dopłata po przekroczeniu opłaconego czasu wynosi 0,50 zł za każdą rozpoczętą minutę

Do każdego pobytu w strefie mokrej doliczane jest dodatkowo 30 min na pobyt w szatni.

dodatkowo zwracam uwagę aby o godzinie zamknięcia meldować się już na recepcji, a nie dopiero wychodzić ze strefy do szatni, ponieważ:

Osobom rozliczającym się z czasu pobytu na zakończenie dnia system automatycznie naliczy 1 zł /min. po przekroczeniu 5 minut od planowanego zamknięcia obiektu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon

Jak jest teraz z tłokiem - było o piątkach, natomiast czy (korzystając z męskiej szatni) w sobotę/niedzielę też można czekać kilkadziesiąt minut na wejście?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
cholpsy
czy (korzystając z męskiej szatni) w sobotę/niedzielę też można czekać kilkadziesiąt minut na wejście?

Można, raczej nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Najlepiej chyba przychodzić wcześniej, tak do 20, wtedy zazwyczaj kolejek nie ma. Później loteria - albo się trafi, albo się czeka ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
halinka

no tak ja tez byłem w piątek przed 20 i miałem numerek.ale musiałem czekac ok,1 godziny na strefe beztekstylna.Może wprowdzic po 21 szatnie bez podziału na męskie i damskie.Własnie mówiłem o tym w recepcji ale te panie mówiły że wątpliwe czy panie sie zgodza na ten podział.Jeszcze jedno spotkałem mimo pory strefy nagośći kilka osób w kostiumach nie było to dobre.Dopiero po upływie ponad 30 minut obsługa na to zwróciła uwage.Myśle że te osoby nie wiedziały o tym.powinna być taka informacja przy kasie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
carfreak

z tym nie dzieleniem szatni pozwolę sobie napisać co powiedziała moja Żona w tym temacie. 

Jest przeciwna temu, gdyż przy tak dużej różnicy w ilości mężczyzn i kobiet z pewnością dochodziłoby do sytuacji kiedy znajdzie się sam na sam w szatni z jednym bądź kilkoma panami. Czuła by się skrępowana tą sytuacją i mimo golasowania w obiekcie przeszkadzałoby Jej to w szatni. Kobieta w szatni robi przy sobie różne czynności i nie zawsze chce być w tym momenci oglądana przez innych mężczyzn. Ja osobiście Ją rozumiem, myślę że nie byłaby odosobniona w tym temacie.

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Devan

Obiekt powinien mieć takie rozwiązania, aby nikt z klientów nie cierpiał z powodu ich braków w infrastrukturze. A jeśli takie braki są i  nie da się uniknąć niedogodności z tego powodu, powinien wybierać tzw. "mniejsze zło". A mimo wszystko wydaje mi się, że poziom niezadowolenia oraz dyskomfortu pań z powodu koedukacyjnej szatni będzie mniejszy niż poziom niezadowolenia oraz dyskomfortu panów (czy kogokolwiek innego) z powodu braku możliwości wejścia na obiekt...

Generalnie każdy obiekt szanujący swoich klientów zrobi wszystko, co możliwe, by każdy chętny mógł wejść do obiektu, jeśli tylko jest taka możliwość techniczna. Skoro obiekt tego nie robi, to znaczy, że klientów nie szanuje, albo nie szanuje jej części.

Ja podtrzymuję moją deklarację - dopóki Sante nie rozwiąże problemu utrudnionego wchodzenia na seanse oraz utrudnionego wchodzenia w ogóle do obiektu dla męskiej części saunowiczów, w ogóle się tam nie wybieram.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
MSE

Przecież można to rozwiązać bardzo szybko.Tak jak jest w Czeladzi.

Szatnia typowo męska i damska oraz zrobić szatnie kooedukacyjną, czyli dla tylko par męsko-damskich.

Inaczej reaguje kobieta gdy obok stoi facet obcy a inaczej gdy obok stoi para , mimo że obca .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
hedon
 bardzo szybko

Bardzo szybko kolejnej szatni nie zbudujesz. Natomiast nie pamiętam, czy czasem damska nie ma sporo więcej szafek od męskiej, zamiana byłaby łatwiejsza.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Highlander
Szatnia typowo męska i damska oraz zrobić szatnie kooedukacyjną, czyli dla tylko par męsko-damskich.
A jeśli przyjdę z kolegą i zgodzimy się dzielić we dwóch jedną szafkę, bo nie wiemy ile czasu będziemy czekać na szafki w szatni męskiej, to już dla nas szatnia koedukacyjna będzie niedostępna?
Inaczej reaguje kobieta gdy obok stoi facet obcy a inaczej gdy obok stoi para , mimo że obca
No tak, wtedy facet przestaje być obcy, ba, przestaje być nawet facetem. Tak, tak, wystarczy sobie to wmówić i po problemie... Nie, wtedy dopiero problem się zaczyna, ale o nim jest w innym wątku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Bene

Inaczej reaguje kobieta gdy obok stoi facet obcy a inaczej gdy obok stoi para , mimo że obca .

A to ciekawe. Możesz opisać jak kobieta reaguje na obcego faceta a jak na obcą parę?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach