Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Sunlover

Sante Warszawa

Rekomendowane posty

Przemek85

To nie ostatnia zmiana cennika przed wakacjami. Kiedy i na jakie ceny niestety powiedzieć nie mogę :(

Wedle rozpiski były trzy seanse w fińskiej przed Ladys night, a później dwa w parowej i ostatni w fińskiej.

Czyżby panowie chcieliby seansów dla pań? 

No dobrze, jeden peeling zostaje i niechaj będzie o 21:00 :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ksawer
Godzinę temu, Buad napisał:

lepiej jakby się też panie wypowiedziały

Myślę, że się wywiedziały przez frekwencję.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Buad

Nie wiem nawet do końca na czym polegają seanse w parowej, faktycznie były głównie w ladies night, ale też w ogólnodostępne soboty. Tyle, że ja w sobotę nigdy nie byłem, bo piątkowa cena bardziej mi pasowała. Więc te seanse są raczej dla pań? To nie wiedziałem, wybaczcie ignorancję... 

Kolejna zmiana cennika? Super...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85

Seans w saunie parowej jest to seans z maseczką na twarz i peelingiem na ciało. 

Życie było by monotonne jakby zmian nie było, a tak zawsze warto wejść na stronę czy fb Studio Sante i dowiedzieć się o nowościach :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Buad

:lol: to faktycznie nie moje klimaty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
irenka
3 godziny temu, Buad napisał:

Więc te seanse są raczej dla pań?

Zdecydowanie nie są raczej dla pań... W ostatnią sobotę chyba na jednym z seansów były tylko dwie panie i kilkunastu panów grzecznie nakładających sobie maseczkę na twarz i pilingujących cellulity ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
25 minut temu, irenka napisał:

kilkunastu panów grzecznie ... pilingujących cellulity ;)

Co Ty opowiadasz, faceci tego nie mają.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Buad
43 minuty temu, Przemek85 napisał:

Co Ty opowiadasz, faceci tego nie mają.

Nie mają, bo chodzą do parowej na seanse. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
2 godziny temu, Przemek85 napisał:

Seans w saunie parowej jest to seans z maseczką na twarz i peelingiem na ciało ...

Jak trafiamy na takowe seanse to zawsze razem z żoną w nich uczestniczymy. Dlatego też nie przepadamy za jauzi czy innymi basenami gdyz szkoda nam tych wszystkich kosmetyków :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xpatron

Zamierzam sie wybrać do Sante w czwartek wieczorem po pracy albo w piątek, z tymże w piątek które godziny najlepiej wybrać aby nie zastać kolejek po godzine ? :P

I jakieś porady dla nowicjusza? Jakieś "niepisane" zasady?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

@Xpatron Najbardziej wiarygodne źródło o natężeniu klientów w Sante, @Przemek85 wspominał mi że ostatnio problem kolejek znacznie zmalał, jak to zresztą na wiosnę / wczesne lato zwykle bywało.

Jednak jeśli chcesz dostać się na seans saunowy, to niepisaną zasadą, a raczej niepożądaną regułą, jest to że musisz najpóźniej 10 minut (często 15) przed czasem ustawić się w kolejce przed sauną :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
Napisano (edytowane)
49 minut temu, Sunlover napisał:

Jednak jeśli chcesz dostać się na seans saunowy, to niepisaną zasadą, a raczej niepożądaną regułą, jest to że musisz najpóźniej 10 minut (często 15) przed czasem ustawić się w kolejce przed sauną :P

Nie teraz, wystarczy jakieś 7 max 10 minut, a przed pierwszymi seansami nawet 3 minuty. Nieco dłużej, ale też nie 15 minut jest w weekendy, no ale wiadomo dlaczego tak jest ;) 

Edytowane przez Przemek85
  • Fajne 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tasta42
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, Przemek85 napisał:

Nieco dłużej, ale też nie 15 minut jest w weekendy, no ale wiadomo dlaczego tak jest ;) 

Oczywiście wszyscy bywalcy wiedzą,  że jesteście jedyni, wspaniali,  niepowtarzalni😍😚☺ i warto stać nawet 15 min przed seansem.

Edytowane przez Tasta42

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85
15 godzin temu, Tasta42 napisał:

Oczywiście wszyscy bywalcy wiedzą,  że jesteście jedyni, wspaniali,  niepowtarzalni😍😚☺ i warto stać nawet 15 min przed seansem.

Ależ skąd, w weekend po prostu wiecej ludzi ma wolne i dlatego jest wiecej osób w Sante :)

• Fajne 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Tasta42
9 godzin temu, Przemek85 napisał:

Ależ skąd, w weekend po prostu wiecej ludzi ma wolne i dlatego jest wiecej osób w Sante :)

Nie bądź taki skromny. ☺

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xpatron

Powiem tyle że po pobycie w Sante nie będę mógł już patrzeć na OSiRowe sauny.. :P

Jestem mile zaskoczony po dzisiejszej wizycie.

Zupełnie inny poziom.

Jak przybyłem o 12 to powitała bardzo miła Pani Recepcjonistka, do samego kompleksu basen/sauna nie mam zastrzeżeń.

Na 3 godziny pobytu przewinęło się z 6-8 pań (także trochę gejoza, ale nie o to w tym chodzi) reszta to panowie saunujacy poprawnie, bez nagabywania pań etc. 

Zwróciłem tylko uwagę na jednego Pana który co tylko jakaś Pani opuściła saunę w której przebywała to czekał z 30sek i ruszał w pościg do sauny z daną Panią.

Uprzykrzający był fakt konieczności przebierania między basenem a sauną.. no ale taki dzień i godziny wybrałem.

Będę musiał odwiedzić sante w godzinach beztekstylnych. 

Ogólnie pobyt zaliczam na duży++++

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

@Xpatron Odwiedź Sante po 21-szej w weekend i korzystaj w pełni z tego, co obiekt oferuje, bo to dopiero jest unikat (strefa nagości z basenem), nie same sauny. No i pań zwykle jest więcej, toteż może uda Ci się powstrzymać przed komentarzami typu "gejoza" :mur:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xpatron

No i odwiedziłem Sante kolejny raz, tym razem w godzinach 20-23 i nawet załapałem się na seans u Pana Przemka.

Niby wiedziałem o co chodzi w seansach ale same odczucia przewyższały wyobrażenia :P Na pewno jest to ciekawe doświadczenie do którego jeszcze wrócę :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
gracz

Rzeczywiście obecność Przemka jest ciekawym doświadczeniem :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85

Hmmm... sam nie wiem co myśleć. O czymś zapomniałem powiedzieć w zapowiedzi, było zbyt ciepło lub zbyt zimno?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Sunlover

No już już Przyjacielu, wiesz dobrze że Twe seanse klienci uwielbiają :-) nie kokietuj więc już tak 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Xpatron

@Przemek85 Jako że byłem pierwszy raz na seansie, to wydaje mi się że powiedziałeś wszystko co powinienem wiedzieć :P

A że byłem na dolnej półce to temperatura dla mnie była w sam raz :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Przemek85

Ufff... trochę mi lepiej, wiek już nie ten co kiedyś, pamięć nie ta, ale jeszcze daję radę :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Olek1975

Ja regularnie odwiedzam Redę, Tarnowo, Maltę, Falę i czasami Wrocław i Chochołów (bo Białki już nie) i właśnie Sante... Gdyby nie ta 'małość' obiektu to mógłby ten ośrodek powalczyć o palmę pierwszeństwa (no może o drugie miejsce bo Chochołowa i widoku na Tatry podczas seansu nie da się pobić :) ), za to saunamistrzowie potrafią zbudować wspaniale klimat tego miejsca, szczególnie kiedy się trafi na taki żywioł jak P. Magda. Do tego w parze z tym bardziej ponurym kolegą (nie zapamiętałem imienia) seanse cuuudne! Byłem raz w piątek i raz we wtorek, po 21 zrobiło się całkiem luzno, można było korzystać z całego obiektu w stroju organizacyjnym. Co do Pań... to nie wiem... nie lubią sauny może, nie dbają o zdrowie? Ciężko powiedzieć.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
summer.time.77
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, Olek1975 napisał:

...za to saunamistrzowie potrafią zbudować wspaniale klimat tego miejsca, szczególnie kiedy się trafi na taki żywioł jak P. Magda. Do tego w parze z tym bardziej ponurym kolegą (nie zapamiętałem imienia) seanse cuuudne! ...

@Saunamajster  Maciej, uśmiechnij się :)

Edytowane przez summer.time.77
  • Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach