Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

Rekomendowane posty

Radek 83

Ok, zasugerowałem się tym, że spotkaliście się na plaży i chciała udostępnić pokój "swoim" 🙂

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
fandebek

Wczorajszy "plażowicz" w okolicy wejścia 26...

IMG_20181013_132110 (1024x768).jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Heh)Pogoda piękna ciekawe czy jeszcze ktoś dzisiaj się smaży)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Grzegorz66
Dnia 20.09.2018 o 19:03, JJH napisał:

@JJH 

"Na "Leśnym" za głośno w nocy, młodzież drze się wniebogłosy i nie ma nikogo aby uciszać towarzystwo"

Chyba słabo trafiliście ;) Ja po kilkunastu pobytach na Leśnym dwa razy mogłem tylko ponarzekać na towarzystwo. Kiedyś-tam, nie pamiętam kiedy, faktycznie była blisko grupa imprezowo-śpiewacka, przez kilka dni hałasowali wieczorami. Potem lata spokoju i za ostatnim pobytem (w sierpniu br) na weekend przyjechała jakaś ekipa, wyglądająca na wyjazd integracyjny czy coś w tym stylu i imprezowali w kuchence przy gitarze, ale kto nie lubi wieczorem przy gitarze i napojach przeróżnych pośpiewać? A repertuar był całkiem godny! :)

Tak więc Leśne polecam, chociaż niemal bezpośrednio po pobycie na Ulice standard infrastruktury wydaje się, delikatnie rzecz ujmując, niezbyt wysoki... No cóż, z drugiej strony cena jest o połowę niższa...Z trzeciej strony, tak naprawdę do udanego pobytu potrzebna jest mi przede wszystkim pogoda, a jak jest jeszcze miłe towarzystwo, to całą resztą za bardzo się nie przejmuję. :)

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

No tutaj nie ma co porównywać standardów Chorwacji i naszych kempingów.Trochę inny świat. Ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma.Nam pole Leśne odpowiada,jeździmy tam od prawie 20 lat.Oczywiście że czasem jest głośno jak to na polu ale nam jakoś to nigdy nie zawadzalo.Często też integrujemy się z sąsiadami obok,a jeśli akurat nie ma towarzystwa to i tak po całym dniu na plaży padamy jak kawki) Oczywiście mogłyby być lepsze sanitariaty czy też więcej atrakcji dla dzieci ale cóż, wpływu na to nie mamy.Najważniejsze jednak dla nas to pogoda i atmosfera z naszej plaży,jeśli do tego dodamy pozytywne nastawienie to każde wakacje tam spędzone uznajemy za bardzo udane.

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
TOM76

Właśnie dokonaliśmy rezerwacji noclegów w Dębkach na wakacje. Już mi się gęba cieszy, że w końcu tam zawitamy na tą legendarną plaże. Teraz tylko zostały modlitwy żeby powtórzyła się pogoda z tego sezonu. Pozdrawiamy ciepło wszystkich naturystow, być może do zobaczenia.

• Punkcik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Adam79

Do zobaczenia choć to jeszcze trochę czasu,my standardowo namiot i Leśne w zależności od pogody)Licze że będę większość lata na plaży) Za tydzień pojadę na spacerem na plażę, może uda się też pomorsować))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach