Skocz do treści

Witamy na forum NNS

Zrób coś sensownego

W PRZYSZŁYM MIESIĄCU W KLUBIE NNS

Dębki 2017-2019


NNS.Bot
 Udostępnij

Rekomendowane posty

No zgadza się w razie niepogody ewakuacja w góry) Ale oczywiście też jeśli ktoś ma pracę gdzie musi planować urlop już w zimę to trudno jest się wstrzelić w pogodę tym bardziej na Bałtykiem.Bądźmy dobrej myśli ja już od maja będę czarował pogodę)

Edytowane przez adam79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dzień dobry wszystkim miłośnikom Dębek. Adam dzięki za fotorelacje,my jak co roku jedziemy do Dębek w pierwszej połowie sierpnia miejmy nadzieje że pogoda dopisze(w końcu kiedy ten efekt cieplarniany którym straszono da się odczuć) Pozdrawiamy i do zobaczenia w Dębkach                           

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Co ma być to będzie 
Właśnie zrobiliśmy rezerwację na leśnym na 1 tydzień lipca 
Teraz tylko czekać na pogodę  :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

fajnaparka42

My koniec lipca - początek sierpnia , oczywiście na leśnym , mamy nadzieje , że znajdzie się kilka dni upału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 tygodnie później...

Witamy wszystkich.
Mamy nadzieję, że matka natura naprawi to co zepsuła do lata. Często tam bywamy i zawsze było pięknie. Wyjątkiem był jeden rok, gdzie plaża była wąska i był czarny torf. Z pewnością będziemy śledzić temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Oj tam oj tam - jak matka natura nie poprawi co zepsuła , to jest tutaj wielu zacnych forumowiczów co sprawi że Dębki znowu będą piękne . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Na początku stycznia była informacja na forum o kontakcie z Wójtem gminy Krokowa, w sprawie tabliczek informacyjnych na plaży.

Brak kolejnych informacji oznacza, zapewne,  brak odzewu Wójta w tej sprawie.

Wygląda na to, że będzie po staremu.

Trzeba będzie znów szykować własne tablice.

Dobrze, że chociaż jedna zeszłoroczna, się uchowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam do Was pytanie dotyczące zakwaterowania w sezonie. Jaki polecacie dom gościnny/pensjonat w miarę rozsądnej cenie? Nie zależy mi, żeby było najtaniej tylko dobrze w stosunku cena/jakość ;) Zależy mi by przy domu był parking bezproblemowym wyjazdem bez odstawiania aut. Można coś polecić? :)

W Dębkach byłem jeszcze w czasach dzieciństwa i chciałbym je odwiedzić ponownie i może skorzystać z nagiej plaży wraz z moją połówką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Czy ktokolwiek ma doświadczenia z dojazdem masowymi środkami transportu (z Dolnego Śląska) i wynajmem będąc z psem?

Jak to w Dębkach wygląda? Można tam na plażę z psami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Można tam na plażę z psami?

Chyba na każdą plaże N można z psami, tylko pytanie zasadnicze jest, jaki to pies? Bo jeśli np. jakiś rottweiler, to mógłby jednak wzbudzić kontrowersje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

np. jakiś rottweiler, to mógłby jednak wzbudzić kontrowersje...

Dlatego właśnie jeździmy do Sarbinowa na tekstylną. Ani w lokalu, ani na plaży nie ma tam problemu (mamy amstaffa, ma 12 lat ale to amstaff, ostatnio ludzie nie reagują na niego, bo stary to pies).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Jeśli pies jest pokojowo usposobiony, nikt nie powinien, moim zdaniem, mieć obiekcji.

Co do właścicieli kwater, zapewne znajdą się tacy, którzy wyrażą zgodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

No no. Nie no jasne. Pies jak najbardziej pokojowo. Może tak się człowiek przyzwyczaìł do jednego miejsca, a Dębki kuszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Dzień dobry. W zeszłym roku na plaże przyszedł facet z psem który z wyglądu wzbudzał respekt. Obok nas była rodzina z dwojgiem dzieci i na początku mieli obawy ale jak się okazało że pies przynosi wszystko co się wrzuci do wody to dzieciom tak się spodobało że mało nie zamęczyły tego pieska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

To czym się przejmujesz. Plaża ma 7km. więc naprawdę można przejść kawałek dalej i praktycznie nikomu nie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na stronach

Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Ważny komunikat

Musisz zaakceptować nasze Warunki użytkowania.