Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

SERIAL W KLUBIE NNS

Forums

 1. Z życia Forum

  1. Regulamin, FAQ

   Obowiązkowa lektura dla nowicjuszy!

   6
   posts
  2. Services

   Services provided by forum NNS

   3
   posts
 2. Naturyzm

  1. Naturyzm w Polsce

   Dyskusje, opinie o odwiedzanych miejscach, plaże i miejsca naturystyczne w Polsce.

   54.5k
   posts
  2. Naturyzm za granicą

   Dyskusje, opinie o odwiedzanych miejscach, plaże i miejsca naturystyczne za granicą.

   16.4k
   posts
  3. Ogólnie o naturyzmie

   Rozmowy o naturyzmie i zjawiskach pobocznych, fakty, problemy, perspektywy

   17.9k
   posts
  4. 289
   posts
  5. 934
   posts
  6. 1.7k
   posts
  7. International

   Board category designed for english speaking naturists from all over the world. You can change board language in a drop-down list at the bottom of each page.

   Read short rules before posting!

   86
   posts
 3. Saunowanie

  1. Sauny - Polska

   Sauna in Poland

   62.5k
   posts
  2. Sauny - zagranica

   Sauna outside Poland

   6.1k
   posts
  3. 13k
   posts
 4. Club Forums

  1. Klub pokazowy Forum klubu pokazowego

   Dyskusje o imprezach, promocjach, wolnych miejscach.

   1
   post


 • Nowe posty - Wybór

  • Airliner
   A mi się udało pobyć prawie trzy godziny na naszej plaży dziś, 29-go września po południu. Pogoda rzeczywiście przepiękna i naprawdę bardzo mi zależało na dzisiejszym pobycie. Jeśli idzie o dojazd (oczywiście byłem na rowerze), to na zaproponowanej przeze mnie trasie omijającej w znacznej części drogi wojewódzkie (poczytajcie wcześniejsze posty) pojawiło się malutkie utrudnienie. Mianowicie po wyjeździe ścieżką z lasku przy A4, na wysokości szkoły w Kryspinowie pojawiły się wykopy, od strony ulicy teren otaśmowany na biało-czerwono i kartki "teren budowy" , "parkowanie grozi odholowaniem" ... Ponieważ od strony lasu żadnej informacji nie było, to po prostu przeprowadziłem rower pod taśmą ... Jeśli idzie o zaoraną drogę przy parkingu "U dziadka", o której pisze @Tomas_28, to droga jako taka nie jest zaorana tylko na krańcach zaoranego pola są bruzdy ... Cóż, jesień po zbiorach, to i orka ... Na plaży przepięknie, jak zawsze ... Rozłożyłem się na trawiastej  na skośnej linii pomiędzy drzewkiem bonzai, a brzózkami (wśród których zostawiłem rower), nieco ponad przesympatyczną parą, od której dowiedziałem się (a raczej od męskiej połówki tej pary), skąd rdzawo-brązowe zabarwienie piasku w wodzie przy brzegu na długości tego małego pasa piasku tuż pod trawiastą ... Otóż jest to albo obecność żelaza, albo wpływ wód podziemnych ... Niewykluczone, że atomy żelaza przedostają się ... od słupka z tablicą "Kąpiel niebezpieczna, Plaża niestrzeżona". Też mnie to zdziwiło, ale biorąc pod uwagę miejsce zabarwienia tego piasku ... Do brzegu podpływały kaczuszki, dziś ich było aż sześć, jeden plażowicz je dokarmiał Na chwilę spokój zakłóciła grupka quadowców, ale nie robili zbyt wielkiego hałasu i jechali powoli ... Przejechali tam i z powrotem i pojechali sobie ... Jeden z plażowiczów polemizował z nimi, zasłyszałem, jak quadowiec go uświadamiał, że co roku płaci kasę (chyba gminie) i robi tu regularne imprezy .... Zresztą teren w okolicy i koleiny na drogach dobitnie o tym świadczą ... Później jeszcze było słychać wokół zalewu odgłos motocykla crossowego. Ale to nic, nikomu nie udało się zakłócić piękna tego miejsca i naszej plaży ... Cudowne słońce, piękna barwa wody ... Na niebie gdzieniegdzie białe obłoczki ... Od strony piaszczystej, tuż za boiskiem do siatkówki słychać było muzykę i radosne śmiechy grupki plażowiczów i plażowiczek cieszących się pięknem miejsca i dzisiejszego dnia ... Radość, radość i jeszcze raz radość ... Cudownie, wspaniale ... Przepiękny Kryspinów Czy taki dzień jak dziś był ostatnim w sezonie? Prognozy na kilkanaście dni do przodu przewidują słońce, ale temperatury już trochę niższe .... Cóż, zobaczymy ... Czy jeszcze w tym roku, czy już w kolejnym sezonie?  
  • Slawko
   Chcielibyśmy wam podziękować za wszystkie te komentarze i wasze odczucia i doświadczenia te dobre i złe, im bardziej czytamy to myślimy ze nie ma lepszej miejscówki na spędzenie wspólnego czasu w stylu błogiego leniuchowania na golasa😊dziękujemy i pozdrawiamy Kasia i Slawek
  • Sunlover
   Też o tym myślałem że mogę być na jakiejś kamerce cóż, póki nie zaczną mnie za to ścigać karnie, to nie przeszkadza mi że ktoś to zobaczy. Gorzej jeśli dla beki gdzieś opublikuje, ale to chyba z kolei byłoby karalne? 
  • Sunlover
   @ka&ma nie byłem w lepszym ośrodku niż Valalta, niesmaczne wtrącenie miesiączki pominę a to, czemu Ty spacerowałeś w gaciach- czy z fizjologicznych obaw, czy z przekonań, to nie moja sprawa. Po prostu dziwi mnie to masowe niewykorzystywanie miejsca, tyle 
 • Tematy

 • Kluby

 • Upcoming Events

  No upcoming events found
 • Puzzle

 • Forum Statistics

  • Total Topics
   10.4k
  • Total Posts
   269.9k
 • Member Statistics

  • Total Members
   14,068
  • Most Online
   1,318

  damiantyszka
  Newest Member
  damiantyszka
  Joined
 • Board Life Information

  • Date of forum creation
   03/10/2002 07:33 PM
  • Forum exists
   21 years, 6 months and 19 days
×
×
 • Create New...

Important Information

You must agree with our Terms of Use.