Nowe raporty oczekujące na publikację

Tu możesz dodać raport z miejsca nie ujętego jeszcze w katalogu plaż NNS. Jeśli chcesz dopisać swój raport do już istniejących, skorzystaj z opcji dodawania relacji w odpowiednim miejscu katalogu.

Raporty z plaż oczekujące na zatwierdzenie:
05-06-2018
Nowy
Grecja>
Tytuł: Ateny, Półwysep Attycki, Kape Beach
Autor: gr44 > niezalogowany

Jadąc samochodem w odległości 75 km od Aten, na samym południu Półwyspu Attyckiego, między miejscowościami Charakas a Legrena, mijamy 63 km i na wzniesieniu drogi skręcamy w prawo. Jeżeli uda się zaparkować to maksymalnie do końca drogi grantowej tuż przy tawernie (około 1 km). Auto zostawiamy na twardym gruncie i przy barze schodzimy do wewnątrz klifu na bezpłatną plażę tekstylną po kamienisto-betonowych schodach. Jeszcze trochę na zachód w prawo do końca plaży pomiędzy wypoczywającymi młodymi ludźmi należy przyjść jakieś 100 metrów przy brzegu po skałach natrafiamy na napisy po grecku (załączone fotografie), że dalej to już strefa fkk.
Nad wysokim klifem, przed nami ukazuję się przepiękna, niewielka, osłonięta od wiatru kamienista plaża z krystalicznie czystą wodą (namiary GPS: N 37.659821, E 23.977765), oblegana, głownie przez miejscowych nagusków w każdym wieku. Warta wysiłku znalezienia, idealna dla pary. W chwilach wolnych można ubrać coś na siebie i udać się do mijanego wcześniej baru, po powszechnie tutaj znaną, schłodzoną kawę albo po browara
[...]


11-06-2018
Aktualizacja
Polska>Lipie
Tytuł: Forum o Lipiu
Autor: nnj76 > niezalogowany

Aktualne posty na temat Lipia pod adresem forum: http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/2400-lipie-ko%C5%82o-rzeszowa/&page=5[...]


07-07-2018
Nowy
Polska>
Tytuł: plaza Goczałkowice- Zdrój śląskie
Autor: rafsport > niezalogowany

polecam na śląsku, miejsce, które odkryłem w Goczałkowiach - Zdroju, nad stawem maciek, w miejscu gdzie stykają się trzy stawy, opalalo się kilka osób, miejsce spokojne z pięknym widokiem..polecam[...]


28-07-2018
Aktualizacja
Bulgaria>Zlote_Piaski
Tytuł:
Autor: szkodnik > niezalogowany

Plaża N w Złotych Piaskach to wydzielona część plaży "Nirvana", oddzielona od części tekstylnej wysokim płotem. Znajduje się na północnym krańcu kurortu, za ostatnimi hotelami i przystanią, ok. 2,5 km od "centrum". Znaki informacyjne (w tym także o części N) można spotkać w całych Złotych Piaskach. Na plażę kursuje kolejka turystyczna za 4 lewa.

Od lądu plaża jest oddzielona skarpą z gęstymi zaroślami, a od północy zakończona klifem. Za nim ciągnie się następna plaża, dużo węższa, z towarzystwem mieszanym. Pod klifem natura pozostawiła kilka głazów.

Na plaży są dostępne do wynajęcia leżaki (7 lv/dzień) i parasole (8 lv/dzień), dla wynajmujących przez kilka dni są zniżki. Za i przed strefą parasoli można rozłożyć się na własnym kocu. Dno jest piaszczyste i opadające bardzo łagodnie - ok. 50 m od brzegu w wodzie można wciąż stać. Na plaży jest ratownik.

Na plaży jest bar z drinkami i innymi alkoholami, oddzielający część tekstylną od naturystycznej. Od strony plaży N zorganizowano osobny bar i stolik, do których można podejść w stroju organizacyjnym. Drinki można zamówić w dwóch wersjach - z alkoholem oryginalnym (10-13 lv) albo krajowym (tańsze o 2-3 lv). Można też w nim zjeść. W części tekstylnej można wynająć przejażdżkę na skuterze wodnym i tym podobnych atrakcjach.

W rogu plaży jest też prysznic (w części N) a obok toalety (wspólne z częścią tekstylną). Pod wiatą na plaży siedziała również pani oferująca masaże (nie sprawdziliśmy cen).

Plaża "Nirvana" to miła odskocznia od klimatu kurortu - głośnego, pełnego ludzi, sklepów z pamiątkami, knajp i wszechobecnej zabudowy. Nie ma tam hoteli ani głośnej muzyki. To miejsce, gdzie naprawdę można wypocząć i odpocząć. Jedyną wadą są ludzie pływający na skuterach i innych bananach, co psuje trochę spokojną atmosferę tego miejsca.[...]


19-08-2018
Nowy
Polska>
Tytuł: plaza puławy
Autor: roln > niezalogowany

zaglądając na plażę do Kazimierza, niestety jest coraz mniejsza

więc może czas sprzenieśc się do Puław ?? [...]