Turawa

Pokaż na większej mapie

Nowe miejsce dla naturystów, założone staraniami uzytkowników forum NNS. Piaszczysta plaża, idealna do nagiego wypoczynku. Znajduje się nad jeziorem Turawskim (brzeg północny), ~20 km od centrum Opola. Mankamentem tego miejsca są częste zakwity wody, kąpiel wtedy jest utrudniona bądź niemożliwa.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Miejsce dla camperzysti w okolicach ? Można parkować na dziko ? Dziekuje

Do plaży wprost nie dojedzie się, przynajmniej oficjalnie i bez ignorowania znaków zakazu. Parking (w sezonie i w weekendy) bardzo utrudniony dookoła całego jeziora - trzeba po prostu dojść kawałek na nogach, a auto zostawić gdzieś wcześniej, choć i tak prawie wszystkie możliwe miejsca parkowania są "płatne" lub "niedozwolone". W związku z tym kampery odpadają, ale rozbicie namiotu to nie problem (w innych miejscach wędkarze rozbijają czasem, choć nie wiem jak z punktu widzenia formalnego)

witam szuka kampingu w pobliżu plaży

Jesteśmy tu dzisiaj i frekwencja jak najbardziej dopisuje . O dziwo większość to pary :-)

Ja tez wybieram sie na ta wasza plaże Ciekawa jestem jak będzie i czy pogoda dopisze.

ciekawe jaka frekfencja bedzie w tym roku na nagiej plazy

Najświeższe informacje na temat tej plaży znajdziecie na forum: http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/6225-jezioro-turawskie/

update 2017: http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/9389-jezioro-turawskie/

Brzmi ciekawie wybieram się jak będę to opiszę.

i jak tez jesteśmy ciekawi>

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.