Jump to content

Welcome to Forum NNS

Do something resonable

Termy Rzymskie, Czeladź, 2015-2021

Lady_M
 Share

Recommended Posts

Dnia 12.11.2019 o 12:37, Tasta42 napisał:

Cena biletow jak i oferta w barze jest juz bardzo wysoka

Mam zdanie odmienne. Uważam, że w stosunku do tego, co oferują Termy Rzymskie, ceny można nazwać przyzwoitymi, a w przypadku skorzystania z jakiejś oferty, nawet niskimi.

Dnia 12.11.2019 o 13:34, Marek85 napisał:

Ja nie miałbym nic przeciwko delikatnie wyższym cenom

Al inni mieliby przeciw...

Dnia 12.11.2019 o 15:35, kendo napisał:

dobrze jakby częściej wymieniali wodę w jakuzzi

To są wszystko koszty, ale nawet, gdyby wymieniali codziennie, ktoś zażyczyłby sobie np. co godzinę...

1 godzinę temu, dARIUSZd napisał:

Nie wierzę!

Ja też. Kiedyś nas za to dopadną:-/.

Dnia 12.11.2019 o 12:37, Tasta42 napisał:

Uważam, że wszyscy już myślą  o nowym obiekcie i troche zapomnieli o tym co jest

A ja uważam, że Termy Rzymskie cały czas trzymają bardzo wysoki poziom, choć, jak wszędzie, pewne mankamenty są...

• OMG... 1

Adam ale odpowiedz na proste pytanie. Jaki jest koszt zatrudnienia dodatkowej osoby do sprzątania przez TR (dziennie)?

A teraz na drugie - ile osób dziennie odwiedza TR.

I teraz wystarczy te pierwsza liczbę podzielić przez drugą. To byłby dodatkowy koszt biletu. Kwota raczej znikoma.

• Upvote 1

1 godzinę temu, Marek85 napisał:

Jaki jest koszt zatrudnienia dodatkowej osoby do sprzątania przez TR (dziennie)?

Zgłoś taki postulat włodarzom obiektu

ile osób dziennie odwiedza TR.

I teraz wystarczy te pierwsza liczbę podzielić przez drugą. To byłby dodatkowy koszt biletu.

Przedstaw swoje wyliczenia, uzasadnij, że to byłaby

Kwota raczej znikoma

I sprawdź, jaki będzie tego efekt. Powodzenia!

• OMG... 1

Skoro w ten sposób piszesz, to najpierw udowodnij, że inne osoby miałyby coś przeciwko podwyżce cen w zamian za lepszą obsługę, przeprowadź badania itp. Ja Ci gotowca dawać nie zamierzam.

• Confused 1
  • OMG... 1

7 godzin temu, Marek85 napisał:

Skoro w ten sposób piszesz, to najpierw udowodnij, że

Przypominam, że to jest Forum i pisząc cokolwiek nikt nie musi czegokolwiek udowadniać, Ty również.

Ja Ci gotowca dawać nie zamierzam

Mi???

że inne osoby miałyby coś przeciwko podwyżce cen

A, miałyby, miałyby...Mógłbyś się zdziwić, jak bardzo...

Nawet jeśli koszt osoby sprzątającej dla pracodawcy wynosiłby 5tyś zł/m-c (co już byłoby wysokim wynagrodzeniem - bo łączny koszt pracodawcy dla minimalnej krajowej to 2710,81 zł) to podniesienie biletów o 5zł (5 złoty) pokrywałoby koszt dodatkowego pracownika.

Nie wiem ile ludzi korzysta miesięcznie z TR ale może to być nawet pow. 1000os/m-c (33os/dziennie)

• 1 month later...

w sobotę (28 grudzień) saunarium przeładowane, w ziołowej i kwiatowej na sensie z pilingiem 23 osoby... ścisk... nigdy więcej w sobotę....

Godzinę temu, gliwiczanin napisał:

w sobotę (28 grudzień) saunarium przeładowane

To jest akurat taki czas. Myślę, że w tych dniach to każde sensowne miejsce jest przeładowane. Chodzi tu zarówno o ilość ludzi, jak też o obecność ludzi zupełnie przypadkowych. Nauczyliśmy się w takich okresach unikać saunariów albo nastawiać się na cierpliwe znoszenie niedogodności ;).

Byłem dzisiaj, i faktycznie baaaaardzo duuuuuzo osób, ale Termy mają u mnie dużego plusa, pełna klasa pod każdym względem

• 3 weeks later...

Dzisiaj- środek tygodnia, happy hours- niezła frekwencja. Mateusz- spacer po lesie  "za mało kawy" :), ale 15ta- małe piekło, rewelacja!!! Dał z siebie wszystko, aż dziw że mu jakaś żyłka nie pękła :D.

Dawno nie było mnie w Termach ale po drodze miałem to wpadłem, rano spokojnie, seanse poranne prowadził Mateusz seanse w jego wykonaniu są fajne ale za bardzo chaotyczne tu upadnie mu wachlarz tu ręcznik i widać że kondycja nie ta sama. Popołudnie troche więcej osob jedzenie na kuchni bardzo dobre jak zawszę miła obsługa na kuchni i barze z usmiechem, seanse prowadził Damian pełna profesja w machaniu oraz rozprowadzaniu temperatury, zapachy cudowne. Piekło Damiana jest fanastyczne, a potem jak z Krzysiem machali piękno rzymu to była bajka. 

• Upvote 1

• 2 weeks later...

My byliśmy trzy noce w ramach pakietu wakacyjnego: mieliśmy darmowy hammam i masaż całego ciała w pakiecie. Ponieważ zabraliśmy córkę, dostaliśmy apartament: pokój telewizyjny z tzw. dostawką w formie wygodnej kanapy, sypialnia i łazienka z jacuzzi. Nam się podobało. Śniadania były w sali na piętrze, m.in. jajecznica na życzenie, wędliny, warzywa, owoce,sery, soki itp. Obiadokolacja była w restauracji Term, nam smakowało. Obsługa była bardzo miła, pokoje czyste. Mieliśmy nieograniczony dostęp do strefy saun. Czego chcieć więcej?

• Thanks 1

@leszmar w necie nie brakuje negatywnych opinii odnośnie czystości apartamentów. Po twojej opinii widzę że jest w porządku. Ciekawi jesteśmy również innych opinii

@Jan1991 korzystaliśmy z pakietu "romantyczna niedziela" w sierpniu i szczerze polecamy. Pokój czysty, klapki, szlafroki i oczywiście butelka wina czekały na nas. Zaliczyliśmy kąpiel w kozim mleku plus masaż - rewelacja. :ok:

• Thanks 1

W 2019 r. byliśmy 4 razy, w 2020 już raz. Zawsze w pakiecie "Romantyczna niedziela". Nie wiem kto ma jakie wymagania, ale my szczerze polecamy.

My spędzaliśmy tam już trzy razy Święta Wielkanocne. Kożystaliśmy z pakietów wielkanocnych. Pobyty zawsze były udane. Pokoje czyste, przestronne. Polecamy  :ok:

Byliśmy  dwa razy ,pakiet 2 dni wspaniały relaks we dwoje.

Jedyne co mnie irytowało, to bardo mała sala śniadaniowa (jedzenie smaczne) .

Bezsensowna też , jak dla mnie wanna z hydromasażem w apartamencie, zapach nie zachęcał do kąpieli (prawdopodobnie dla tego że mało używana)

.Bezsensowna dla tego,że można się wymasować i wręcz rozpuścić od ilości wody w termach

Mieliśmy bardzo duży apartament w sumie przerost formy nad treścią, było w nim brudno, (pokruszone paluszki i ślady po sokach pod szklanym stolikiem, podłogi też były tylko miejscami starte. Pościel była czysta, ręczniki, klapki i szlafroki również. Wanna z jacuzzi też zbędna jak już było tu napisane.

Jedzenie było wręcz tragiczne, brakło jajek na ową jajecznicę na zamówienie (właścicielka poszła do Biedronki i przyniosła dwie paczki) brakło parówek i jakieś resztki pieczywa i wędlin. Śniadania były w dwóch pomieszczeniach i żadne z nich nie wyglądało na śniadaniowe. Posiłku w restauracji na dole i sposobu jego podania nawet nie komentuję gdyż zostaliśmy całkowicie olani przez obsługę i nasze dania stały na blacie baru pół godziny. Byliśmy w trakcie trwania mistrzostw polski saunamistrzów więc obłożenie było maksymalne i w tym upatruje mankamenty o których napisałem wyżej, niemniej jednak płaciliśmy wtedy coś koło 2k za dwie doby na parę to oczekiwaliśmy ciut wyższego poziomu. 

W lutym mamy wykupiony pakiet dla dwojga, z takiego pakietu korzystaliśmy już poprzednio i bardzo byliśmy zadowoleni. Nawet posiłki pani z personelu  przyniosła do pokoju i nie było z tym żadnego problemu. Jedyne co jest na minus to zgadzam się z opinia o pokojach, odświeżenie i zmiana tapicerki by się przydała.

Wybieramy sie pierwszy do Czeladzi. Będziemy tam cały dzień i zostajemy na noc - pakiet Romantyczna Niedziela. Czy dla kobiet w ciąży są tam atrakcje, aby zrekompensować niemożność wstępu do saun w błogosławionym stanie? Baseny są dwa - wewnętrzny i zewnętrzny? Z góry dziękujemy za podpowiedzi.

Witam.To, że wcięło mi tutaj klapki (obuwie saunowo-basenowe) porządnej marki już przebolałem.Poprzednio wcięło mi ręcznik (jasnożółty) też, dobrze że miałem drugi, ale musiałem paradować nago do szatni.Ostatnio wcięło mi kolejny ręcznik (jasnożółty) i co?Zaczynam tracić cierpliwość.O pomyłce z mojej strony nie ma mowy, bo zawsze wieszam ręcznik dokładnie nad klapkami.Czy często was to spotyka?Gdyby to była pomyłka z czyjejś strony, to pewnie by zaginione rzeczy były zwracane do recepcji, a nie są.Celowe działanie?

10 godzin temu, MarRad napisał:

Baseny są dwa - wewnętrzny i zewnętrzny?

Dwa baseny jednak oba zimne, służące do schładzania a nie do relaksu. Na zewnątrz są  dwa ciepłe jacuzzi w których można posiedzieć a w środku duża grota solna z ciepłym basenem lub to można nazwać dużym jacuzzi.

18 minut temu, ka&ma napisał:

Dwa baseny jednak oba zimne

No niekoniecznie, ten wewnętrzny to raczej do popływania spokojnie. Dla ścisłości wewnętrzne też są dwa (oprócz wspomnianej groty), jeden bardziej do pływania, drugi do posiedzenia w wodzie. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

You must agree with our Terms of Use.