Dotacja portalu NNS

Jeżeli chcesz mieć swój wkład w istnienie NNS, możesz tu dokonać dotacji przeznaczonej na potrzeby serwisu NNS, czyli na opłacenie serwera, opłaty za domenę, zakup oprogramowania, honoraria dla programistów oraz whisky dla admina. Dotacja może być w dowolnej kwocie, ale w przypadku darowizny w wysokości 70 PLN lub wyższej, darczyńca jeżeli sobie tego życzy, w podziękowaniu otrzymuje dostęp do Klubu NNS na okres trzech miesięcy.

Przy wpłacie 105 zł i więcej, darczyńca w podziękowaniu otrzymuje dostęp do Klubu NNS na okres trzech miesięcy oraz koszulkę NNS, rozmiar M. Dokonując takiej wpłaty, obligatoryjnie w polu "Miasto" należy podać rodzaj i numer paczkomatu (tylko InPost lub Orlen Paczka) lub adres dostawy Pocztą Polską. Ta oferta jest limitowana, tylko pięciu pierwszych dotujących NNS otrzyma koszulkę.

Poniższy przycisk otworzy nasz formularz dotacji.

Możesz też skorzystać z dotacji dla NNS na portalu Zrzutka, umożliwia on szybkie wpłaty internetowe oraz płatności kartą płatniczą. Jeżeli zależy ci na dostępie do Klubu NNS, nie zapomnij podać prawidłowego adresu e-mail, oraz skorzystaj z opcji wpłaty z nagrodą, pisząc w komentarzu do organizatora wyraz "Klub".