Kryspinów

Pokaż na większej mapie
Podstawowe kąpielisko dla Krakowa. Dojazd autem strony Budzynia (w lecie niestety trzeba płacić), niezmotoryzowani mogą dojechać MPK z Salwatora i wysiąść na przystanku "Kryspinów zalew - na żądanie". Można też pociągiem z dworca PKP do Balic a potem na piechtę.

Plaża mająca bardzo różne opinie, jej przeciwnicy zwracają uwagę na sporą ilość zboczeńców kręcących się w pobliżu, oraz na grupę naturystów - stałych bywalców, którzy w opinii skarżących się zawładnęli cześć plaży i nie dopuszczają do niej nikogo. Opinię polecamy wyrobić sobie samemu, lub poczytać niektóre wątki na Forum NNS.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

witam czy w tym roku wbiera się ktoś do kryspinowa chętnie się zabiorę chciałbym zwiedzić cala plaze dla nudystów

witam naturystów byłem kiedyś w Kryspinowie było fajnie chodz nie zwiedzałem całej plazy to chcialem wiedzieć jak duza jest ta plaza i czy w rejonie plazy naturystów można urzadzic sobie nagi spacer jeśli czas pozwoli wybiorę się tam

plaza naturysrow jest super chodz trafilem na nie zaciekawa pogode i tak bylo troche naturysto

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.