Lipie k. Rzeszowa

Pokaż na większej mapie

Plaża usytuowana nad żwirownią, niewiele wiadomo o niej, czekamy na obszerniejsze raporty. Są potwierdzone w roku 2014 informacje o spotykających się tu naturystach.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Aktualna dyskusja o plaży w Lipiu toczy się na forum pod adresem http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/2400-lipie-ko%C5%82o-rzeszowa/&page=4

Zapowiadają ładna niedzielę może spotkamy się w większym gronie w niedzielę na pożegnanie wakacji i sezonu?

W ostatni piątek koło słupa i w okolicy 9 osób, na drugiej plaży 10 osób w tym 3 panie.

Można w którym miejscu byłeś

Mam pytanie mozna tam wogle wyjezdzac bo ta jest teren prywatny

Fajne miejsce. Byłem dzisiaj ale golasów nie spotkałem. Może dlatego że nie wysiadłem z samochodu (godz. 11:00) bo się śpieszyłem. Dla mnie miejsce idealne ale najchętniej bym dołączył do innych. Dajcie znać kiedy się opalacie Będę wdzięczny.

super jest , ja sie opalam na lipiu w sumie w dowolnym miejscu , jeszcze nikt nie mial o to pretensji :)

Byłem tam wczoraj wycieki Lasek

Ja ta plaże poznałem w tamtym roku super

Wiosna i lato powoli się zbliża .Może zrobić organizacyjne spotkanie /może być np w kawiarni / . Może ustalić jakieś plany działania , miejsce /czy dalej na półwyspie koło słupa czy na plaży południowej / a może w innym miejscu . Na mapie satelitarnej znalazłem cztery .Chodzi o to aby mogła być to grupa tak ze trzydzieści osób .To i bezpieczniej i sympatyczniej . W Kryspinowie naliczyłem kilkanaście samochodów z Podkarpacia .W Kryspinowie jest bardzo sympatycznie ale to i daleko i czas a w ślad za tym koszty .Jeśli będzie taka grupa to można by pomyśleć o zalegalizowaniu plaży .Mój adres email naturrzw@o2.pl

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.