Wielki Spis Naturystów Polskich 2023

Po dwunastu latach od pierwszego spisu naturystów, jaki miał miejsce w portalu NNS w 2011 roku, po drugim spisie z 2015 roku, zorganizowaliśmy trzeci, wielki spis naturystów. Chcemy zobaczyć kim i jacy są polscy naturyści, skąd pochodzą, jak widzą naturyzm w Polsce i jak go rozumieją. Mając dane z poprzednich spisów, będziemy mogli porównać, co się zmieniło w naszej społeczności.

Na niektóre pytania można było uchylić się od odpowiedzi, ale spis jest całkowicie anonimowy, więc udzielenie odpowiedzi na każde pytanie daje nam pełny przekrój społeczności naturystów polskich.

Spis był aktywny do końca czerwca 2023 roku, jednak duże zainteresowanie spowodowało uruchomienie spisu dla spóźnialskich we wrześniu.
Wyników zatem należy się spodziewać w listopadzie.
Żadne wrażliwe, prywatne dane nie były zbierane podczas udzielania odpowiedzi, anonimowość uczestników spisu jest zapewniona.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Można jakoś dziś dołączyć

Można gdzieś znaleźć wyniki z 2015 roku?

Zrobione. Dobrze ze macie takie inicjatywy.

Zrobione

Wypełnione! Kiedy można się spodziewać wyników? Czy wyniki ze spisu 2013 zostały gdzieś w ogóle opublikowane?

Wypelnilem ankietę

fajny pomysł zarobione

Tak ale wiem rozpoczęcia 14 gdy było 0...no sorry

AAAAAHHH: Możesz wpisać wiek, w którym zacząłeś jako minimum 14 lat! Zacząłem od 0. Całe życie byłem naturystą. Prosimy o zmianę spisu ludności, aby wiek wynosił od 0

60 letni naturysta od 15 roku życia....pierwsze naturystyczne kroki w Chałupach

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.