Wielki Spis Naturystów Polskich 2023

Po dwunastu latach od pierwszego spisu naturystów, jaki miał miejsce w portalu NNS w 2011 roku, po drugim spisie z 2015 roku, zorganizowaliśmy trzeci, wielki spis naturystów. Chcemy zobaczyć kim i jacy są polscy naturyści, skąd pochodzą, jak widzą naturyzm w Polsce i jak go rozumieją. Mając dane z poprzednich spisów, będziemy mogli porównać, co się zmieniło w naszej społeczności.

Na niektóre pytania można było uchylić się od odpowiedzi, ale spis jest całkowicie anonimowy, więc udzielenie odpowiedzi na każde pytanie daje nam pełny przekrój społeczności naturystów polskich.

Spis był aktywny do końca czerwca 2023 roku, jednak duże zainteresowanie spowodowało uruchomienie spisu dla spóźnialskich we wrześniu.
Wyników zatem należy się spodziewać w listopadzie.
Żadne wrażliwe, prywatne dane nie były zbierane podczas udzielania odpowiedzi, anonimowość uczestników spisu jest zapewniona.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Tak, swobodnie możesz korzystać z plaż, jeśli będziesz przestrzegać zasad dobrego zachowania się na plaży to nikt złego słowa o Tobie nie powie. Na plażach N panuje dużo większa tolerancja i pozytywne nastawienie niż na plażach tekstylnych.

Można dołonczyc jeśli tak to gdzie i jak

Dzień dobry, chciałam zapytać czy możecie polecić fajną plażę naturystyczna w Wielkopolsce?

W Wielkopolsce to jedynie cypel nad Jeziorem Kowalskie, koło Biskupic Wielkopolskich. Z Południowej Wielkopolski wolę jechać nad Zalew Sulejowski lub na plażę przy saunarium w aquaparku we Wrocławiu.

Można jakoś dziś dołączyć

Można gdzieś znaleźć wyniki z 2015 roku?

Zrobione. Dobrze ze macie takie inicjatywy.

Zrobione

Wypełnione! Kiedy można się spodziewać wyników? Czy wyniki ze spisu 2013 zostały gdzieś w ogóle opublikowane?

Wypelnilem ankietę

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.