Wielki Spis Naturystów Polskich 2023

Po dwunastu latach od pierwszego spisu naturystów, jaki miał miejsce w portalu NNS w 2011 roku, po drugim spisie z 2015 roku, zorganizowaliśmy trzeci, wielki spis naturystów. Chcemy zobaczyć kim i jacy są polscy naturyści, skąd pochodzą, jak widzą naturyzm w Polsce i jak go rozumieją. Mając dane z poprzednich spisów, będziemy mogli porównać, co się zmieniło w naszej społeczności.

Na niektóre pytania można było uchylić się od odpowiedzi, ale spis jest całkowicie anonimowy, więc udzielenie odpowiedzi na każde pytanie daje nam pełny przekrój społeczności naturystów polskich.

Spis był aktywny do końca czerwca 2023 roku, jednak duże zainteresowanie spowodowało uruchomienie spisu dla spóźnialskich we wrześniu.
Wyników zatem należy się spodziewać w listopadzie.
Żadne wrażliwe, prywatne dane nie były zbierane podczas udzielania odpowiedzi, anonimowość uczestników spisu jest zapewniona.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Czy gdzieś już są wyniki czy tylko ja nie mogę znaleźć ?

Może chociaż udostępnijcie, nomen omen, gołe dane?

Spis zakończony a wyniki będą za 10 lat bo jeszcze analizują dane :)

Gdzie można znaleźć wyniki spisu?

Październik już mamy

Trochę się spóźniłem ale dobrze że zrobiliście aby we wrześniu będzie można się zapisać :)

Dlaczego po wakacjach? Nie lepiej byłoby przed udostępnić wyniki? Może znajdzie się ktoś o wspólnych zainteresowaniach z okolic z kim mozna poplazowac. Po wakacjach już będzie za późno

Jak chcesz się umawiać z uczestnikami anonimowej ankiety?

Cześć. Jestem osobą transpłciową, mam pytanie, chciałabym wyjść na plażę dla nudystów, będzie to mój debiut,czy taka osoba jak ja może czuć się bezpiecznie na takiej plaży.Serdecznie pozdrawiam. Sandra

A czy masz to napisane na czole? Czy zamierzasz wszystkim na plaży to ogłosić? Jeżeli tak, to trzymaj się lepiej od gołych plaż z daleka.

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.