Oficjalne plaże dla naturystów w Monachium

Władze Monachium zdecydowały o utworzeniu nowych sześciu stref dla nudystów i naturystów. Miłośnicy kompleksowego opalania mogą swobodnie wypoczywać nago w rejonach Eisbach, Flaucher, Brudermuhlbrucke, Mittlere-Isar-Strasse, Schwabinger Bucht i Feldmonchinger See - poinformował The Atlantic Cities.
"Nagie strefy" to spokojne, odosobnione tereny zielone, które jednak nie są w żaden sposób ogrodzone. Park przy Eisbach znajduje się zaledwie ok. 10 minut drogi od centrum. Być może jest to reakcja na zanikająca liczbę naturystów w Englischer Garten, dodajmy że zanikająca z powodów prozaicznych - niemieccy nudyści zostali tam potraktowani jak atrakcja turystyczna, przez park przewalały się tłumy chętne zobaczyć golasów, nie należały do rzadkości wycieczki japońskich turystów z nieodłącznymi aparatami fotograficznymi.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Dzień dobry wszystkim! Mieszkam w Niemczech w Bawarii i chciałbym w końcu spróbować pójść na plażę naturystów....

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.