Dzieci w saunie. Co o tym sądzisz?

W Polsce powstaje coraz więcej obiektów saunowych, dosyć często są organizowane różnorodne spotkania tematyczne, najczęściej odbywające się poza oficjalnymi godzinami otwarcia. Imprezy takie mają wtedy w tytule "Noc Saunowa" Jednocześnie, do saun uczęszcza coraz więcej ludzi, również całymi rodzinami, z dziećmi. Jakie jest Twoje zdanie na ten temat?
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w sondzie.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam serdecznie, osobiście nie mamy nic przeciw temu by dzieci były w saunie, warunek konieczny to taki, ze wychowane są w tej kulturze i ciało ludzkie nie jest dla nich sensacja. Nasze dzieci tak właśnie wyrosły i szokiem było dla nich, po przyjeździe do Polski, ze w szatni każdy się po basenie albo lekcji w-f chowa, aby się przebrać :) Czasami korzystamy z Nocy Saunowych w Solcu Zdroju. Zdarza się niestety, ze wchodzą tam rodziny z dziećmi, które są zszokowane golasami :) Nawet jeśli jest umieszczony komunikat o bewzglednej strefie nagosci, niektorzy nosza opaski, a dziwci stroje kapielowe. Mam nadzieje, ze wkrotce sie to zmieni, bo zwracano juz kierownictwu na to kilkakrotnie uwage. Dlatego ciesze sie ze w strefie 18 Plus w Bani w Białce tatrzańskiej takie incydenty nie maja miejsca, ale wiadomo 18 plus ogranicza wejście całym rodzinom.

Witam Byliśmy raz z żoną na baseniku Poznańskim gdzie też były dzieci. Mówiąc szczerze byliśmy tym lekko zniesmaczeni. W jakuzzi małe brzdące deptały mi klejnoty, w ogóle masakra. Dzieci powinny zostać w domu i nic na siłę. Sami mamy dzieci i niech będą nimi jak najdłużej. Ludzie są różni, dla nas to niesmaczne. A co wy o tym myślicie?

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.