Film naturystyczny

Zdumiewająca jest ludzka niechęć do zrobienia czegokolwiek wykraczającego poza utarte ramy. Praca, zakupy telewizja - największą ekstrawagancją jest czwarte piwo wypite w sobotę podczas oglądania meczu. I wszechobecna postawa typu daj, nic od siebie..

Otóż, niezależna grupa filmowa grupą filmową Mdk Pictures, postanowiła nakręcić godzinny, fabularyzowany dokument "Naga prawda" Film miał traktować o ludziach, dla których naturyzm jest naturalny, czyli o nas, naturystach.

W intencji pomysłodawców film, nie miał propagować naturyzmu jako takiego, lecz miał na jego przykładzie zwrócić uwagę jak różni są ludzie, a jednocześnie jak niewiele ich różni. Zamierzano pochylić się nad brakiem tolerancji w Polsce, przede wszystkim w stosunku do naturyzmu, który wciąż jest tabu.
Jak to zwykle bywa, aby coś wytworzyć potrzebne są środki. W celu ich zdobycia, filmowcy zaangażowali sie we wszystkie projekty, informacja o filmie pojawiła się we wszystkich portalach naturystycznych, został też założony fan-page na facebooku. Poprzez portal wspieramkluture.pl została zorganizowana publiczna zbiórka pieniędzy potrzebnych do produkcji filmu, budżet został określony na 30.000 zł. Prośba o wsparckie została

Projekt wsparło 16 osób...

My sami, naturyści, utrąciliśmy ten projekt. Szkoda nam było 20 złotych na to aby poczuć że możemy zrobić coś razem, siedzi w nas bylejakość i oczekiwanie że wszystko nam się należy, a my nie damy z siebie nic. Mieliśmy szansę poczuć że tworzymy jakąś grupę, która pomimo różnić drzemiących w każdym człowieku ma wspólny cel - pokazanie naturyzmu w normalny sposób, że jesteśmy ludźmi którzy chcą coś zrobić, nie tylko oczekiwać że wszystko zostanie nam podane na tacy. Wystarczyło przekazać kilka złotych na produkcję filmu, wesprzeć to czym przecież żyjemy.

Nie udało się..

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

szkoda..

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.