Noc na fali naturyzmu

Czyżby stały trend? Jeśli tak, to bardzo mnie to cieszy. Oto okazuje się że w kolejnym mieście będzie miała miejsce naturystyczna impreza. Po Poznaniu, tym razem w Łódzkim Aquaparku "Fala", 7 czerwca spotykają sie naturyści na naturystyczny wieczór.
Jak napisał Bilbolodz, spotkanie rozpocznie się "o godzinie 22:00 (po godzinach otwarcia). Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wykupienie biletu wstępu i stosowanie się do zasad panujących wśród naturystów. W celu zapewnienia wysokiego standardu i dbałości o komfort naszych gości impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi, par oraz małżeństw.
Impreza potrwa 3 godziny (22:00 - 01:00). W programie przewidziane są zajęcia z AquaAerobicu dla dorosłych oraz AquaFun dla dzieci, a także korzystanie z saun i części Fala Spa&Wellness (po uprzedniej rezerwacji)."

Kolejny raz okazuje się że można w Polsce zorganizować naturystyczne spotkania i nie trzeba szukać za granicą. Najwyraźniej naturyzm przestaje być traktowany jako sensacja, właściciele ośrodków i basenów dostrzegają potencjał tego ruchu i widzą możliwości zaproponowania nam swoich usług. Wszystko normalnieje.

Gratulujemy organizatorom i zapraszamy w ich imieniu do Łodzi.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.