Lipie k. Rzeszowa

Pokaż na większej mapie

Plaża usytuowana nad żwirownią, niewiele wiadomo o niej, czekamy na obszerniejsze raporty. Są potwierdzone w roku 2014 informacje o spotykających się tu naturystach.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Rozmawiałem dziś z kolegą podpisującym się jako "amator". Z pewnością organizowanie grupy ma sens, pozwoli choć trochę uporządkować sytuację i chyba wszystkim będzie to odpowiadało. Na początku zamiar wydaje się zbyt ambitny, ale jeśli wezmą się za to rozsądni ludzie, to się uda.

no jest już nas trzech a jak inni pomogą to może coś będzie no więc jak POMOŻECIE

No właśnie 3 to jeszcze trochę za mało (ale zawsze coś) żeby odsiać zboczeńców i zrobić coś normalnego.

20 sierpnia mam zamiar pojechać do Kryspinowa Mam trzy miejsca w samochodzie najchętniej widziane towarzystwo mieszane . Moze jeszcze ktoś tez jedzie to możemy zorganizować grupę

Rozmawiałem dzisiaj z jednym z ośrodków sportowych okazuje się że wynajęcie basenu dla grupy naturystów jako spotkanie zamknięte jest możliwe .Pozostaje tylko termin i cena do uzgodnienia . .Problem tylko ,że z wyjątkiem piątek sobota niedziela . Juz w pierwszej rozmowie nie spotkałem się z problemem ,że to naturyści, Tylko trzeba zebrać trochę chętnych

Super sprawa, kwestia zebrania chętnych.

Byłem dzisiaj i rozmawiałem z czterema osobami na półwyspie wszystkim pomysł się podoba będę w niedzielę a może jutro w sobotę znak rozpoznawczy /ulubiony kolor ciemnozielony / resztę się domyśl

Widzę, że w Lipu mamy lekkie zamieszanie informacyjne odnośnie miejsca do naturalnego wypoczynku. W miejscu na półwyspie ze słupem, czyli 3 staw licząc od autostrady są jakieś przepychanki z tekstylnymi itp. szczegółów nie znam, gdyż my wypoczywamy przy 2 stawie (na mapach google mniejszy i wyraźnie jaśniejszy) gdzie wypoczywają tylko naturalni. Przy tym stawie nie krążą żadni przypadkowi ludzie, wszyscy są uprzejmi, nigdy nie spotkałem się z żadnymi nieprzychylnymi zachowaniami. W sobotę 30 lipca 2016 wypoczywało łącznie ok. 20 osób nie tylko gajowi i starsi panowie, ale także pary i młodsze pokolenie. Sądząc po wypytywaniach i "opaleniźnie" niektórzy byli pierwszy raz więc widać, że miejsce się rozwija i oby tak dalej.

drugi staw o którym piszesz to owszem dużo lepsze miejsce z duzo lepszym dojsciem do wody ale to właśnie miejsce gdzie jest nawięcej gajowych ... zazwyczaj jest ich więcej niż prawdziwyh naturystów i tylko czają się w znajdujących się powyżej krzakach czasem z telefonami w ręce udając że słuchają na nich muzyki a tak naprawdę robią zdjęcia ... przykre maga przykre ze trzeba jechać 180 km żeby normalnie skorzystać z plaży ...a pomysł kolegi z założeniem oddziału federacji to super pomysł , miałem przyjemnośc być na takim spotkaniu federacji w bielsko-białej i to był by strzał w 10, a jeśli by się faktycznie udało zorganizować jakieś zajęcia w sezonie jesienno zimowym to by było mistrzostwo świata ... ja w to wchodzę !

cieszę się że mój pomysł komuś się spodobał tylko dwóch to jeszcze trochę za mało .jęsli będzie pogoda to będę w niedzielę a może i w piątek . Juz rozmawiałem z Bielskiem byli nawet trochę zaskoczeni ale nie mówili nie .Myślę ,że dobrze zorganizowana plaża to normalne zejście do wody teren do plażowania jakieś miejsca parkingowe. Moze plac do siatkówki tenisa czy inne . Niech to będzie nawet plaza płatna ale dobrze zorganizowana i pilnowana przed nieproszonymi gośćmi typu gajowi , Co do zajęć to można jeszcze dołożyć saunę siatkówkę tenis oczywiście w sali .Czescy naturyści ćwiczyli nawet karate /por FKK karate wourkat/ Jesli nasz lepsze kontakty z naszymi to przekaż im pomysł .

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.