Lipie k. Rzeszowa

Pokaż na większej mapie

Plaża usytuowana nad żwirownią, niewiele wiadomo o niej, czekamy na obszerniejsze raporty. Są potwierdzone w roku 2014 informacje o spotykających się tu naturystach.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Ktoś się tam jeszcze wybiera w tym roku

W niedzielę 25 września po południu w umówionym miejscu pod słupem na półwyspie w Lipiu odbył się zapoznawczy grill w mieszanym, choć skromnym gronie czterech osób. Było to coś w rodzaju spotkania grupy inicjatywnej przyszłego oddziału lub nawet stowarzyszenia. Dodam jeszcze, że w poprzednim tygodniu spotkaliśmy w saunarium w Białce Tatrzańskiej miłe małżeństwo, jakie poznałem jakiś czas temu w Lipiu. Ucieszyli się na wiadomość, że być może w przyszłym roku będziemy mieli legalną plażę.

Z poczucia obowiązku przygotowuję się do wyjazdu na planowanego grilla ale myślę ,że trzeba będzie to przełożyć na następną niedzielę .Termin i miejsce proponuję pod głosowanie /czas najlepiej 13-14/ ale vox populi vox dei .Wiele będzie zależało znowu od pogody być może trzeba będzie do nie dopasować .Co do uwagi kolegi klementa to masz zupełną rację tylko ,że problem w tym ,że grupa jest mała i nie zorganizowana . W Krakowie takich niegrzecznych chłopców sami by wyprosili z plaży a ewentualna komórka z nagraniami wylądowałaby w wodzie

Wielkie brawa dla kolegi 'amatora' za odpowiedzialna postawę i z żalem chce stwierdzic ze na podkarpaciu takich ludzi mozna by policzyć na palcach jednej reki, i ogolnie takich ktorzy do naturyzmu podchodzą poważnie gdyż mam wrazenie ze cala reszta myli go z erotyczna sensacją ... mam nadzieje poznac kiedys kolegę 'amatora' i moze wspolnie uda sie zrobic coś wiecej na podkarpaciu.

Od dawna mówię ,że trzeba się zorganizować . Dobrze ,ze ktoś to rozumie . Myślę ,że nawiązać kontakt nie będzie trudno . Adres mojej poczty jest podany na stronie Lipia . Jeśli nie chcesz podawać swojego wszystkim napisz do mnie .Jak chcesz utwórz drugą pocztę email tylko do kontaktów między naszą grupą .W zeszłym tygodniu w Kryspinowie poznałem sympatycznych ludzi z Rzeszowa . Też są zainteresowani odnowieniem Lipia .Może następny grill 25 .09 dojdzie do skutku a wtedy porozmawiamy Pozdrawiam

Szanowni Naturysci, musze stwierdzic ze przerazajacy jest fakt ze na naszym lipiu na 3 prawdziwych naturystow przypada kolejnych 3 zboczencow...Panowie jak chcecie sobie 'potrzepać' to ogladnijcie sobie jakies zdjecia albo film w internecie i zrobcie to w zaciszu swojegodomu a nie w ordynarny sposob na oczach calej reszty macajcie sie po fujarze...załosne! I potem tworza sie mity ze jak facet jest bez partnerki to zboczeniec!

proponuję około trzynastej tylko czy koło słupa czy na południowym stawie . Teren koło słupa ostatnio trochę zawłaszczyli tekstylni

co do miejsca to mysle ze jesli ktos "z naszych" przybedzie i kolo słupa bedzie pusto to niech zajmuje tam miejscówkę dla reszty,a jesli będą tekstylni to proponuję nie w chodzić z nimi w dyskusję i psuć sobie humoru przed imprezką,tylko udać się na południowy staw i tam sie rozlokować.Poprostu wg zasady kto pierwszy ten lepszy. Reszta jesli przybędzie troszke później to na pewno trafi w odpowiednie miejsce bo pozna nas po "strojach słóżbowych". To taka moja sugestia. Jeśli macie jakies inne propozycję to warto sie tu nimi podzielić i wybrać najlepszą opcję.

Myślę ,że w Lipiu można by spróbować zorganizować imprezę integracyjną np grilla .Proponuje niedziela 18.09..Grilla dostarczę sam pozostaje tylko problem wędlina i pieczywo .Albo każdy przywozi swoje albo zrobimy zrzutkę i podjedzie się do najbliższego sklepu .Jeśli będzie pogoda to występujemy w naszych mundurach gdyby było chłodno to może być po cywilnemu ,chyba że będzie padało wtedy ustalimy inny termin .Chodzi o lepsze zorganizowanie i poznanie się grupy z myślą o przyszłym roku a także o zimie .Sprawa basenu aktualna a może wyjazdy do Czeladzi albo na Słowację /wspaniałe żródła solankowe / Tak jak powiedzieli mi Krakusy tylko się trochę zorganizować a reszta przyjdzie sama . Może ktoś ma inne propozycje .

OK, o której godzinie?

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.