Lubiewo

Pokaż na większej mapie

Międzyzdroje - miasto położone na wyspie Wolin, polski kurort tętniący życiem, z duża ofertą rozrywkową, idealne miejsce dla naturystów lubiących klimaty nocnych szaleństw i plażowania nago.
Sama plaża znajduje się w gminie Lubiewo, najłatwiej dotrzeć do niej od strony Międzyzdrojów. Spacer plażą w kierunku zachodnim wymaga sporego wysiłku - ponad 2 km, możliwy jest dojazd samochodem.
Plaża ładna, szeroka. W upalne letnie weekendy plażuje tu duża ilość naturystów.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Czy ktoś wie jak dostać się na tę plażę z przystanku PKP Lubiewo? Kiedyś był ośrodek wczasowy i było przejście po wydeptanej w lesie ścieżce. Teraz ośrodek jest gruzowiskiem, a teren jest ogrodzony. Pociągi nadal się tam zatrzymują. Jeśli ktoś zna drogę, to byłbym rad gdyby mógł się podzielić informacją. Wczoraj byłem na tej plaży, kilkaset metrów za zejściem M, ale to są prawie 4 km od dworca i trochę to daleko,a przystanek PKP jest kilkaset metrów od plaży.

Witam serdecznie wszystkich . Własnie dzisiaj wróciłam . Polecam , plaża piękna dużo par i przemiłych ludzi , niestety tylko brak tablicy informacyjnej. Pozdrawiam.

Witam serdecznie! Mam pytanie. Czy ktoś byłby w stanie opisać jak wygląda N plaża w Lubiewie obecnie (tzn. w ostatnich sezonach, 2015, 2016). Jaka jest tam frekwencja? Czy są jakieś tablice informacyjne o plaży? Wyspę Wolin znam dość dobrze, wiele razy tam wypoczywałem, lecz najczęściej po sezonie plażowym lub w czasach "przednaturystycznych". Pamiętam z wczesnej młodości, że w Lubiewie była "natura". A jak to wygląda dziś? Bardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Dziś, w czasach "naturystycznych" prawdopodobnie wyląduję w Międzyzdrojach w drugiej połowie sierpnia i każda świeża informacja o N plaży w Lubiewie w obecnym stanie, bardzo, ale to bardzo mi się przyda:) Dzięki!

Witam . Właśnie wróciłam z tej pięknej plaży , bo taką jest. Szeroka ładna i nawet czysta . Niestety brak tablic informacyjnych i zaplecza sanitarnego . Mimo to polecam w ładna pogodę frekwencja dopisuje . Pozdrawiam.

Bardzo fajnie tam jest i woda cieplutka zawsze :D

Polecamy. Jak tylko jest pogoda zazwyczaj na niej jesteśmy. Z roku na rok coraz mniej podglądaczy :-)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.