Dojazd na plażę | Turawa | #1

Zgodnie z mapką, ulicą Strażacką oraz Żużlową, dojeżdżamy do półwyspu gdzie znajduje się WOPR i Relaks. Przejeżdżamy przez bramę (i szukamy miejsca do zaparkowania), następnie kierujemy się w lewo pod górkę. Następnie obok śmietnika skręcamy w lewo. Później na drodze będzie "blokada", a w około pełno napisów "teren prywatny" (plaży nie dotyczy). Przechodzimy przez ogrodzone "boisko" i idziemy plażą prosto aż do końca. Za krzaczkami znajduje się fajna odosobniona plaża :)

Dodaje również foto przewodnik dojścia jak już przejdziemy przez ogrodzone "boisko" i aktualne zdjęcie plaży widzianej z wody

Dane GPS samej plaży: N50°44'7.9296" | E18°7'59.052"

Autor: mi.chalDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Pojechałem tam dziś z żoną aby się opalać. Żona jednak spanikowała jak zobaczyła samych samców. Porażka ta plażą!

Witam. Chcemy przyjechać się tam opalać. Będzie to pierwszy raz więc kobieta ma trochę opory że będą tam sami podglądacze. Czy przyjeżdżają tam pary K+M?

Bylismy razem. Kobieta miala podobne wizje, ale jej przeszlo...bylo spoko.

Rewelacja! Dzięki wielkie za ten opis i mapkę. W życiu bym tam nie trafił a dzisiaj byłem pierwszy raz i mam ochotę wpaść tam znów jak najszybciej

Jest super serdecznie zapraszam

W niedzielę 7 sierpnia około godziny 12 wybieramy się tam z przyjaciółką myślę ze nie będziemy sami i poznamy miłych ludzi

to chyba widzielismy sie.bylismy caly dzien

chetnie sie tam wybiore

Chyba pora się tam wybrać a tak to ile w ogóle przebywa tam osób.

a bywaja rodziny z dziecmi

Oczywiście, choć rzadko. To jest plaża naturystyczna tj. dla każdego bez względu na wiek i płeć.

Kiedy rozpoczynamy sezon 2016 w Turawie

Sezon 2016 w pełni. Tak na dobrą sprawę już od połowy kwietnia. A w maju to już zupełnie plażowo.

Sezon naturystyczny juz rozpoczety

jaki to kraj ?

Chciałbym tam pojechać....

ja tez

Plaża super, ciekawi ludzie, na pewno tu jeszcze wrócimy. Gorąco polecamy...pozdro dla wszystkich nowo poznanych.

Bylismy wlasnie kilka dni na Turawie i korzystalismy z tego miejsca..plaza w fajnym miejscu, poznalismy kilka ciekawych osób Napewno wrócimy w to miejsce w przyszlym roku :)

Gorąco polecamy. Plaża położona w bardzo dobrym miejscu - z parkingu 5 min drogi, od tekstylnych oddzielają nas krzewy i drzewa. Jest słoneczna piaszczysta plaża, jest miejsce w cieniu pod drzewami, jest i piaszczyste miejsce do gier (siatkówka, badminton itp). Można zrobić sobie krótki spacer, można też popływać na materacu wzdłuż dzikiego brzegu gdzie nie spotkamy ani wędkarzy ani innych przypadkowych osób ( na długości ok 500 m aż do jakiegoś byłego ośrodka ) Każdy znajdzie coś dla siebie, zaprzaszamy :-)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.