Poznańska Rusałka - próba reaktywacji

Jak informuje portal epoznan.pl, nad Jeziorem Rusałka ponownie działa plaża naturystyczna.
Na facebooku powstał profil "Rusałka - reaktywacja plaży naturystycznej", można na nim umawiać się na spotkanie na plaży, jest też i mapka z zaznaczonym dokładnym jej położeniem. Nie jest to typowa piaszczysta plaża ale trawiasta łąka, niestety brak bezpośredniego dostępu do wody.

Zgodnie z informacjami na facebooku, chętni opalania się w stroju Adama, spotykają się w każdy weekend od 12:00, wynikałoby z tego że w tygodniu nikt tam się nie pojawia. Dla tych, którzy wybiorą się tam pierwszy raz, przygotowano mapkę.

Liczymy na raporty z tej plaży, Poznań zawsze narzekał na brak miejsc dla naturystów, warto więc rozpropagować każdy nowy pomysł. Plaża N nad jeziorem Rusałka była popularna i uczęszczana w latach 80 i 90-tych, trzymamy kciuki za powodzenie akcji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

wiesiek pytanie gdzie siedzba naturystuw pozdrawiam mił wszystkich naturystuw

Jeżeli nie ma dostępu do wody to co to za plaża?

Jestem tam codziennie ale wygląda to dziwnie . Nie jest to normalna plaza bo jak można opalać się w połowie ściągniętymi slipami . Albo jesteś naturysta albo jesteś w połowie . Nie ma takiego przyzwolenia !!!! Naturysta to naturysta . Niby jest miejsce ale trzeba siedzieć w krzakach

A teraz ktoś tam chodzi czy tylko dzika można spotkac

Jest niestety nie do końca sympatycznie.Brak koszy na śmieci oraz całe rzesze podglądających tekstylnych.

i jak wyglada to plażowanie w tym miejscu,nic nic nie wpisał,chyba jedna wiekka zciema z ta plazą

Nie wiem jak tam wygląda z kradzieżami.Mogę jednak zaproponować przywiezienie kilku desek na ławki.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.