Poznańska Rusałka - próba reaktywacji

Jak informuje portal epoznan.pl, nad Jeziorem Rusałka ponownie działa plaża naturystyczna.
Na facebooku powstał profil "Rusałka - reaktywacja plaży naturystycznej", można na nim umawiać się na spotkanie na plaży, jest też i mapka z zaznaczonym dokładnym jej położeniem. Nie jest to typowa piaszczysta plaża ale trawiasta łąka, niestety brak bezpośredniego dostępu do wody.

Zgodnie z informacjami na facebooku, chętni opalania się w stroju Adama, spotykają się w każdy weekend od 12:00, wynikałoby z tego że w tygodniu nikt tam się nie pojawia. Dla tych, którzy wybiorą się tam pierwszy raz, przygotowano mapkę.

Liczymy na raporty z tej plaży, Poznań zawsze narzekał na brak miejsc dla naturystów, warto więc rozpropagować każdy nowy pomysł. Plaża N nad jeziorem Rusałka była popularna i uczęszczana w latach 80 i 90-tych, trzymamy kciuki za powodzenie akcji.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

A dokładna lokalizacja tej plaży?

wiesiek pytanie gdzie siedzba naturystuw pozdrawiam mił wszystkich naturystuw

Jeżeli nie ma dostępu do wody to co to za plaża?

Jestem tam codziennie ale wygląda to dziwnie . Nie jest to normalna plaza bo jak można opalać się w połowie ściągniętymi slipami . Albo jesteś naturysta albo jesteś w połowie . Nie ma takiego przyzwolenia !!!! Naturysta to naturysta . Niby jest miejsce ale trzeba siedzieć w krzakach

A teraz ktoś tam chodzi czy tylko dzika można spotkac

Jest niestety nie do końca sympatycznie.Brak koszy na śmieci oraz całe rzesze podglądających tekstylnych.

i jak wyglada to plażowanie w tym miejscu,nic nic nie wpisał,chyba jedna wiekka zciema z ta plazą

Nie wiem jak tam wygląda z kradzieżami.Mogę jednak zaproponować przywiezienie kilku desek na ławki.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.