Chorwacja

Chorwacja jest bardzo popularnym kierunkiem wśród polskich naturystów. Decyduje o tym kilka rzeczy, a mianowicie względna bliskość Polski - jeszcze da się dojechać wygodnie i szybko samochodem, prawie pewna pogoda oraz akceptowalne ceny, chociaż to się zmienia bardzo szybko i Chorwacja staje się drogim krajem. Minusem Chorwacji jest brak typowych piaszczystych plaż, do których my Polacy jesteśmy przyzwyczajeni i nienajlepsza baza turystyczna. Pomimo tego, jest to bardzo piękny, pełen uroku kraj który na pewno warto odwiedzić, tym bardziej że jest w nim wiele możliwości nagiego opalania.

Pod tym linkiem jest swojego rodzaju kompendium informacji o tamtejszym naturyzmie, niektóre dane takie jak adresy internetowe, telefony mogą być nieaktualne, artykuł pochodzi z 2004 roku: Naturystyczna Chorwacja od A do Z


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Witam ! Byliśmy w minionych latach na campingu Baldarin oraz trzykrotnie w Valalcie. Proszę o podpowiedź na których campingach poza Vrboską,( która ma fatalne opinie ) występują domki lub mobil homy. Dziękuję

Witam ! Wybieramy się w tym roku na Cres camp Baldarin. Czy macie spostrzeżenia z tego miejsca inne niż w opisie campingu.

Polecam tą wyspę zwłaszcza kamp Nudist w Vrboskiej zajefajny jest.

Polecam wyspę Hvar. Cisza, spokój i naturyzm. Miejscowość Vrboska to zupełny odlot :)

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.