Turawa

Pokaż na większej mapie

Nowe miejsce dla naturystów, założone staraniami uzytkowników forum NNS. Piaszczysta plaża, idealna do nagiego wypoczynku. Znajduje się nad jeziorem Turawskim (brzeg północny), ~20 km od centrum Opola. Mankamentem tego miejsca są częste zakwity wody, kąpiel wtedy jest utrudniona bądź niemożliwa.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

I jak warto tam zajrzec

Często zaglądamy Na Turawe, plaża gdzie spokój i cisza i pełna kultura. Całymi rodzinami odwiedzana i dużo nowych twarzy i robi się tłok. Woda w zależności od temperatur na zewnątrz, czasem pływające 'cićki' po zakwicie ale generalnie czysta

Cześć, byłem ostatnio na początku maja i było bardzo kulturalnie. Nawet poznałem młodą parę. Pozdrawiam serdecznie ;)

Miejsce dla camperzysti w okolicach ? Można parkować na dziko ? Dziekuje

Do plaży wprost nie dojedzie się, przynajmniej oficjalnie i bez ignorowania znaków zakazu. Parking (w sezonie i w weekendy) bardzo utrudniony dookoła całego jeziora - trzeba po prostu dojść kawałek na nogach, a auto zostawić gdzieś wcześniej, choć i tak prawie wszystkie możliwe miejsca parkowania są "płatne" lub "niedozwolone". W związku z tym kampery odpadają, ale rozbicie namiotu to nie problem (w innych miejscach wędkarze rozbijają czasem, choć nie wiem jak z punktu widzenia formalnego)

witam szuka kampingu w pobliżu plaży

Jesteśmy tu dzisiaj i frekwencja jak najbardziej dopisuje . O dziwo większość to pary :-)

Ja tez wybieram sie na ta wasza plaże Ciekawa jestem jak będzie i czy pogoda dopisze.

ciekawe jaka frekfencja bedzie w tym roku na nagiej plazy

Najświeższe informacje na temat tej plaży znajdziecie na forum: http://naturyzm.info.pl/forum/index.php?/topic/6225-jezioro-turawskie/

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.