Nessebar | #1

Plaża naturystyczna znajduje się na końcu południowej plaży w tzw. Nowym Nessebarze. Od północnej strony plaża graniczy i przenika się z plażą tekstylną, natomiast od strony południowej zamyka ją skalisty klif. Plaża jest piaszczysta a zejście do wody długie i łagodne. Jest godną polecenia typową plażą rodzinną. Dotrzeć można do niej ze starego Nessebaru idąc po prostu plażą. Taki spacer od bramy starego miasta zajmie nam ok. 25 minut. Zmotoryzowani dojadą tam przebiegającą wzdłuż wybrzeża ulica Ivan Vazov. Warto skorzystać z nawigacji . W tym miejscu: 42°39'11.5"N 27°42'27.0"E, należy skręcić w kierunku Hotelu Chateau del Marina i mijając ten hotel dojechać do "parkingu". Idąc ścieżką do samego klifu, skręcamy w lewo i po prawej stronie odnajdujemy zejście na plażę. Współrzędne GPS plaży: 42°38'51.8"N 27°42'41.7"E

Autor: jaslapDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

W Neseber plaża nie jest dla naturystów tylko Pieprzona gejowska plaża. Stoją cioty i bawią się swoimi mikro penisami aż się rzygać chce. Nie polecam.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.