Dziwnówek | #1

Plaża zaczyna się pod tablicą z 384-tym kilometrem wybrzeża, stojącą na szczycie klifu i rozciąga się na 100 metrów w stronę Dziwnówka. Jeszcze w ubiegłym roku były po obu stronach tablice informacyjne, ale ktoś je usunął.
Plaża jest mało uczęszczana, tylko kilka osób plażuje nago lub topless. Ze względu na brak oznaczeń, brzegiem często spacerują "odziani" plażowicze. Jednak nie robią wrażenia podglądaczy, czasem ktoś spojrzy z zaciekawieniem.
Znaleziony w sieci sposób dotarcia do tej plaże od strony Dziwnówka jest mało ciekawy i męczący - 2,5 km po piachu. Jadąc z Dziwnówka do Łukęcina, po ok. 3 km, po prawej stronie jest parking leśny. Po przeciwnej stronie drogi jest alejka zagrodzona szlabanem. Po 15 minutach przyjemnego spaceru, od alejki odbija w lewo szeroka i dobrze wydeptana ścieżka, która prowadzi już do samej plaży. Teraz idziemy ok. 5 minut plażą na zachód (w lewo) w stronę Dziwnówka i jesteśmy na miejscu. Z plaży dobrze widać stojącą na klifie tablicę z numerem 384.
Poniżej link do zdjęcia z nieistniejącą już tablicą informacyjną.

Autor: helmuth_66Dodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

24 lipca odwiedźiliśny tę plażę, niestety opanowana przez tekstylnych.

A w Dziwnowie jest plaża nudystów?

Dzisiaj byliśmy... lipa. Jedna para za parawanem. Kupa przechodzących i tekstylnych wokoło.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.