Antošovice

Pokaż na większej mapie
Antošovice leżą w Czechach, jest to dzielnica Ostrawy, kilka km od granicy z Polską.
Plaża naturystów jest położona nad żwirownią, jest to również popularne miejsce rekreacyjne dla okolicznych mieszkańców.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Plaża będzie otwarta od 6 Września? Sezon jeszcze trwa? Bo pogody mają dopisać.

Jesteśmy tu po raz pierwszy i napenwo nie ostatni, spotkaliśmy super ludzi pozytywnie nastawionych, miła i klimatyczna atmosfera oraz jest czysto.

Witam serdecznie. Właśnie, za kilka dni, wybieram się na tę plażę i chciałbym dowiedzieć się jak kształtują się koszty parkingu, wejścia, czy płatność jest gotówką, czy przyjmują złotówki. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Przemek

Czy plaża już czynna ?

Tak jest już i dobrze działa

Plaza ok nie duzo ludzi i duzo polakow pani kasjerka mila czeszka

witam.... jak wygląda sprawa z jakimś wc,prysznicem i czy da się coś kupić i zjeść na miejscu ?

Potwierdzam. Bardzo fajne miejsce do tego w bardzo przystępnej cenie. Większość bywalców to polacy. Co najważniejsze to brak apaczy. Przyszły rok to wekendy z żoną w tamtym kierunku.

Tydzień temu byliśmy tam pierwszy raz i napewno nie ostatni . Jesteśmy zachwyceni tym miejscem . Cisza , spokój, miła atmosfera. Lekko licząc 60-70% to Polacy . Administrator pilnuje czystości i porządku.Polecamy

Miałem tam włam do auta,oczywiście nikt nic nie widział i słyszał

Strony

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.