Morawica i Chańcza | Kielce | #1

Istnieje plaża koło Kielc w Morawicy. Należy od strony Kielc jechać do Morawicy i skręcić w lewo w ostatnią drogę przed Morawicą. Następnie przejechać około 200 m i skręcić w polną drogę w prawą stronę w kierunku Nidy. Po około 300 m dojdziemy do rzeki. Jest tam polana i kilka fajnych zakamarków gdzie można spokojnie nago się poopalać.

Plaża w Chańczy nad zalewem.
Należy dojechać do miejscowości Chańcza nad zalewem Chańcza koło Rakowa. Następnie do końca drogą przez wieś i dojechać do zalewu skręcając w lewo. Przejść brzegiem jakieś 300 m i dojdziemy do miejsca gdzie z jednej strony jest woda a z drugiej las. Tu można spokojnie się opalać.

Autor: PawełDodaj swój raport
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed publikacją komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Zapraszam latem nad rzekę nide do motkowic gdzie jest kilka miejsc gdzie można być nago chciałbym stworzyć grupę ludzi którzy lubią opalanie nagie jeśli ktoś chce to zapraszam latem nad rzekę

Czy mógłbym prosić o dokładną lokalizację plaży w Motkowicach nad Nidą? Chcemy z żoną wybrać tam w najbliższym czasie

To jest miejsce za mostem kolejowym w stronę południową jest kilka miejsc gdzie można być całkowicie nago

A ile osób bywa tam i czy komuś to nie przeszkadza

witam teraz to za pozno na opalanko ale za rok moze wybiore sie na mojcze tylko malo osob tam zaglada w jakie dni albo w jakich godzinach przychodza tam swietokrzyscy naturysci ktos wie

Na chanczy co roku opalamy się nago.teraz też planujemy i zapraszamy

Jakaś mapka z drogą do tej plaży z chęcią odwiedził bym to miejsce i sam się poopalal

Witamy a gdzie dokladnie na chanczy można opalać się nago ? My do tej pory opalamy się na Kryspinowie.

Witam, my też się opalamy za "woprem" na cyplu. W Kielcach nad rzeką na Mójczy na polanie, droga za cmentarzem od strony Cedzyny, zapraszamy.

Hej! Razem z żoną jesteśmy długoletnimi naturystami. Mieszkamy w okolicach Kielce i od dawna szukamy plaży w okolicy do nagiego opalania. Możecie coś więcej napisać o Chańczy i plaży do opalania?

a gdzie w rejonie kielc mozna opalac sie nago

czy ktoś wie gdzie w chanczy można opalac się nago dajcie znac mam ochote wybrać się tam jutro

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.