Nessebar

Pokaż na większej mapie

Nessebar (bułg. Несебър) – miasto w obwodzie Burgas. Rezerwat architektoniczny i archeologiczny od 1956.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. NNS nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii ani nie utożsamia się z nimi. Przed napisaniem komentarza prosimy o zapoznanie się z regulaminem portalu.

Komentarze

Powtarzam mój wpis z forum: Właśnie wróciliśmy z urlopu w Bułgarii. Odwiedzaliśmy po kilka razy plaże w Słonecznym Brzegu i Nessebarze. Ta pierwsza rzeczywiście trochę dziwna (chociaż tłumów nie było, bo to początek sezonu), ale jest ok (o ile nie idzie się do "buszu", bo tam faktycznie rządzą geje). Druga, w Nessebarze, znacznie lepsza, chociaż było więcej facetów (na końcu są skałki, ale to już część dla gejów i samotny facet hetero lepiej niech się tam nie zapuszcza). Niestety - i potraktujcie to jako ostrzeżenie - na obu plażach codziennie pojawiał się wielki, gruby Bułgar (zazwyczaj w czarnym ubraniu lub goły, z saszetką przewieszoną przez pierś). Jest bardzo nachalny i potrafi siąść zaraz obok i masturbować się. Od miejscowych usłyszeliśmy, że to znany tam kryminalista i że jest niebezpieczny. Czasem pojawia się też z kolegami (co zwiększa niebezpieczeństwo, zwłaszcza wieczorem). Nas upatrzył sobie na początku i za każdym razem kręcił się bardzo blisko, czym trochę zepsuł nam urlop. W efekcie pod koniec przenieśliśmy się na plażę tekstylną w SB. W każdym razie radzę uważać.

Wybieramy się tam w połowie września. Podobno odwiedza ja sporo Polaków i łatwo można nawiązać kontakt.

jak było na tej plaży?

Sprawdzona. Nasza plaża znajduje się na końcu plaży idąc od miasta. Mała ale przyjemna. Raczej mieszane towarzystwo. Mało spacerowiczów, bo plaża kończy się klifem.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
Musisz potwiedzić że jesteś człowiekiem, a nie skryptem komputerowym.